آتلیه عروس و داماد مهرداد میرزایی در کرج

آتلیه عروس در کرج

۱۸ دی ۱۳۹۸

نکات آتلیه عروس در کرج :

برخی نکات مهم برای داشتن آلبوم عروسی زیبا و خاص به شما معرفی کنیم و با شما در انتخاب یک آتلیه تخصصی عروس در کرج با قیمت مناسب همراه باشیم.

انتخاب عکاس عروسی و فیلمبردار عروسی از یک آتلیه به دلایلی که گفته می شود بهترین انتخاب است. آنها در انجام کارهای عکاسی عروسی و فیلمبرداری ایده های مشترکی خواهند داشت. مشوق های خوبی برای هم خواهند بود برای شکار و ثبت لحظه های به یادماندنی برای عروس و داماد. همچنین ارتباط بهتری برای هماهنگی های لازم خواهند داشت. سبک کار عکاسی و فیلمبرداری در توازن خواهد بود زیرا دو سبک متفاوت برای یک مراسم عروسی جالب نیست. علاوه بر اینها شما می توانید از تخفیف بسته ی عکاسی و فیلمبرداری استودیو استفاده کنید.

چطور آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب انتخاب کنیم؟

برای اینکه آلبوم عروسی خاص و زیبایی داشته باشید باید برای انتخاب آتلیه عکاسی عروسی وقت صرف کنید. ابتدا نمونه کارهای قبلی، سبک‌های عکاسی، گروه عکاسی و تجهیزات آنها را بررسی کنید. همینطور باید مطمئن شوید که عکاس از تمامی لحظات مراسم ازدواجتان بتواند تصاویری طبیعی و زیبا ثبت کند.

آتلیه عروس در کرج

آتلیه عروس در کرج

آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب :

اول از همه سعی کنید بر اساس فاکتورهای مدنظرتان تعداد آتلیه عکاسی با قیمت مناسب را به سه گزینه کاهش دهید سپس با هر یک جداگانه مصاحبه کنید. از آنها بخواهید تا چند نمونه کار و آلبوم از فعالیت‌های خود ارائه کنند. اگر سایت یا شبکه‌های اجتماعی (پیج اینستاگرام) دارند حتما از آن بازدید کنید.

از آنها تصاویر مربوط به چند عروسی گوناگون را درخواست کنید و فقط به چند عکس اکتفا نکنید.

بپرسید از چه سبک‌هایی برای عکاسی استفاده می‌کنند. شاید برخی از سبک‌های مورد نظر شما مثل عکاسی هوایی را انجام ندهند.

با گروه عکاسی مراسم خود یک یا دو جلسه معاشرت کنید. به هر حال مراسم عروسی از بزرگترین اتفاقات زندگی شماست و باید مطمئن شوید که به اندازه کافی با افراد اتلیه عکاسی عروسی خود هم نظر و هماهنگ هستید یا خیر. در این جلسه میتوانید از شیوه عکاسی و ابزار آن سوال کنید. آیا طراحی ژست عکاسی عروس و داماد را بر عهده می‌گیرند؟

اگر از قبل آتلیه عکاسی عروسیتان را انتخاب کرده‌اید بهتر است این مطلب را بخوانید تا نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی‌تان بگویید را یاد بگیرید.

نکات مربوط به روز عکاسی عروس و داماد

اگر می‌خواهید بهترین وجه خودتان را در آلبوم عروسی ثبت کنید، بهتر است از عکاس بخواهید از یک دوربین برای تست استفاده کند. برخی از مواد آرایشی و زیرسازی که استفاده می‌شوند نور را بازتاب می‌دهند و چهره شما حالت غیر طبیعی و براقی به خود می‌گیرد. اگر از قبل با مسئول آرایش خود هماهنگ کنید و در روز مراسم برای عکاسی از یک دوربین برای تست کمک بگیرید، میتوانید تصاویری با کیفیت و زیباتر در آلبوم عروسی‌تان داشته باشید.

آرایش صورت از مواردی است که باید روی آن بسیار دقت کنید. همچنین باید مطمئن شوید که در طول روز عروسی ثابت و بدون تغییر باقی بماند تا بتوانید تصاویری چشم نواز در آلبوم‌تان داشته باشید.

چیزهای براق، زیبا و جذاب هستند ولی نه در روز عروسی‌تان، زیرا نقاط سفید و روشن در تصویر ایجاد می‌کنند. برخی از پارچه‌هایی که برای دوخت کت و شلوار داماد استفاده می‌شود براق هستند و یا نور را منعکس می‌کنند در حد امکان از این پارچه‌ها برای لباس دامادی‌تان استفاده نکنید.

شب قبل از عکاسی عروس و داماد به خوبی بخوابید و در حین عکاسی خودتان باشید و از روزتان لذت ببرید. هیچ تصویری زیباتر از یک عروس و داماد شاد و آرام نیست.

آتلیه عکاسی عروس در کرج

آتلیه عکاسی عروس در کرج

برای ژست عکاسی عروس و داماد برنامه ریزی کنید

بسیاری از آتلیه‌ها برای عکاسی عروس و داماد لیستی از سوژ‌ه‌ها (مثل بوسه، رقص و..) یا همان ژست عکاسی عروس و داماد دارند. اگر تصاویر یا ژست‌های دیگری مد نظر دارید، قبل از روز عروسی لیستی از ژست عکاسی عروسی و داماد خاص و دلخواه‌تان را تهیه کنید و آن‌ها را با گروه آتلیه عکاسی عروسی خود در میان بگذارید.

در مورد نوع تصاویری که برای آلبوم عروسی‌تان در نظر گرفتید با عکاس صحبت کنید تا هم متوجه نظر و سلیقه‌تان شود و هم برای پیدا کردن زاویه‌های بهتر شما را راهنمایی کند.

شاید دوست داشته باشید با برخی از افراد خانواده عکس‌های تکی بگیرید، در حین رقص با دوستانتان یا در برخی از ژست‌های خاص تصاویری برای آلبوم عروسی‌تان ثبت کنید، تمامی این موارد را به عکاس بگویید و مطمئن شوید که حاضر به ثبت این لحظات است یا خیر.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید