آتلیه کودک در کرج

۰۸ مهر ۱۴۰۱

آتلیه  کودک در کرج

آتلیه عکاسی کودک در کرج بسیار زیاد هست و در هر منطقه و محدوده از شهر میتوان به سادگی به یکی از آنها دسترسی پیدا کرد. آتلیه کودک در کرج با مجموعه ی اتلیه مهرداد میرزائی در جهانشهر کرج در همه زمینه های عکاسی فعالیت می کند.

اما مطمئنا برای گرفتن یک عکس خوب به هر آتلیه نمی توان اطمینان کرد. زیرا کودک شما فقط یک بار در این سن عکاسی می شود و با بودن هزینه های بالا قطعا چنین ریسکی سخت  میباشد. داشتن تجربه و علم آکادمیک در این زمینه بسیار تاثیر گذار هست.

آتلیه مهرداد میرزایی با داشتن تیم عکاسی حرفه ای سعی در این زمینه دارد که یکی از بهترین آتلیه های تخصصی کودک در کرج باشد. تیم ما (مدیر اجرا، کار و دیزاین، عکاس کودک و نورپرداز ) با صبر، خلاقیت و ذوق بسیار، تصویر جذاب تری از فرزند دلبندتان می سازد.

برای مشاهده نمونه عکاسی کودک روی عبارت قرمز کلیک کنید.

آتلیه کودک در کرج

آتلیه مهرداد میرزایی /عکس کودک / ژست خواص کودک

آتلیه کودک در کرج جهانشهر

یکی از بهترین مناطق این شهر که بیشترین آتلیه های کودک را میتوان جستجو کرد جهانشهر است. در این بخش از شهر، رقابت بسیار است بنابراین تیم ما تلاش می کند تا همیشه به روز باشد.

با توجه به شلوغی همیشگی خیابان ها، دسترسی به پارکینگ یا جایگاهی برای توقف ماشین حتی برای زمان کوتاه دشوار است. آتلیه کودک مهرداد میرزایی در جهانشهر نیز از موقعیت مکانی بسیار مناسبی برخوردار است تا شما بتوانید با آسایش خیال از خدمات این تیم بهره ببرید.

روش های ارتباط با ما را می توانید روی عبارت قرمز کلیک کنید.دکور عکاسی کودک/ تم دخترونه عکاسی/

آتلیه کودک در کرج/ دکور کودک در کرج/ عکاسی در کرج آتلیه تخصصی کودک در کرج

آتلیه مهرداد میرزایی دارای سه آتلیه تخصصی نوزاد در کرج، آتلیه تخصصی کودک و آتلیه تخصصی عروس می باشد.

چند نکته مهم در مورد عکاسی تخصصی کودک.

  1. صبر و حوصله خیلی زیاد داشتن .
  2. برای اینکه بتوانید بهترین عکس را از کودک داشته باشید باید در زمان عکاسی مانند کودک  باشی یا هم سطح کودک باشی.
  3. برای کودک چهار چوب درست نکنید.
  4. تا جای ممکن عکاسی واقعی انجام شود.

آتلیه عکاسی کودک در کرج/ آتلیه تخصصی کودک در کرج جهانشهر / عکاسی کودک/

درست است که سوژه اصلی شما در آتلیه تخصصی کودک در کرج، کودک است اما باید به دکوراسیون و محیطی که عکاسی کودک انجام می شود نیز توجه کنید.  لوازمی که در کنار کودک برای دکور استفاده می کنید مرتبط باشد. یعنی اگر کودک دختر است از اسباب بازی و وسایل دخترانه استفاده شود. اگر کودک پسر است متناسب با او وسایلی را برای دکوراسیون بکار بگیرید. سعی کنید دکور طوری باشد که بیش از کودک نمایان نباشد و بیشترین فوکوس روی کودک بیفتد. اگر دسترسی به مکان های عالی فضای باز شامل ساحل، جنگل یا یک میدان باز وجود دارد دریغ نکنید. ( برای دیدن نمونه عکسهای فضای باز اینجا کلیک کنید )
ژست عکاسی کودک/ عکس پاییزی/ ژست پاییزی / عکس خواص پاییزی

 

آتلیه کودک در جهانشهر کرج/ عکاسی در فضای باز/ عکس فضای باز تم های تولد آتلیه کودک

استفاده از تم های تولد کودک پدر و مادر کودک همیشه روز تولد کودک را یک روز شیرین و به یادماندنی برای خود می دانند. به همین دلیل هر ساله دوست دارند در روز تولد کودک عزیزشان جشن بگیرند و این روز را با گرفتن عکس از کودکشان ثبت کنند. گاهی پدر و مادر کودک تصمیم می گیرند برای ثبت لحظات این روز از عکاسان حرفه ای کمک بگیرند. حال ممکن است از عکاس کودک بخواهند که در منزل یا محل برگزاری جشن تولد کودک حضور داشته باشند. گاهی هم تمایل دارند در آتلیه عکاسی کودک، عکاسی کودک انجام شود.

پس ما به عنوان یک عکاس حرفه ای در هر دو حالت باید شرایط اینچنین عکاسی های کودک را فراهم کنیم. برای مثال در آتلیه کودک در کرج خود تم های تولد برای کودکان را داریم. سعی می کنیم این تم ها متنوع باشد و رنگ های شاد استفاده شده باشد. برای کودکان دختر و کودکان پسر تفاوت در رنگ تم تولد قائل میشویم . بنابراین یک تم تولد زیبا در آتلیه می تواند برای والدین کودک جذاب باشد و احساس رضایت و اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.

لباس های متناسب با تم تولد

آتلیه تخصصی مهرداد میرزایی با داشتن لباسهای شخصیت کارتونی و و جذاب عکسهای جذاب را برای شما ثبت کند .  برای دیدن نمونه کارهای کودک برروی لینک کلیک کنید

آتلیه مهرداد میرزایی برای عکاسی کودک در روز تولدش در منزل کودک، نیز  از همراه داشتن لباس های مذکور یا لوازمی که قابل حمل است برای استفاده در عکاسی کمک میگیرد .

در هر صورت ما باید این روز خاطره انگیز را برای والدین و کودک به شکل عالی ثبت کنیم.

عکس کودک اسپرت پسرانه/ تم تولد پسرونه /

عکاسی کودک در سال اول علم آموزی اش :

آغاز علم آموزی کودکان یعنی ورود آنها به مدرسه برای والدین کودک مهم است. به همین دلیل ما به عنوان یک عکاس حرفه ای که آتلیه تخصصی کودک در کرج را مدیریت می کنیم؛  لوازمی مرتبط با آموزش و مدرسه ولباسی که نماد علم آموزی باشد یا دکوری مخصوص از جمله تخته سیاه و گچ های رنگی و نقاشی موضوع ورود کودک به مدرسه و علم آموزی او، درآتلیه کودک خود داشته باشیم.

ژست عکس کودک- آتلیه مهرداد میرزاییعکاسی رئال کودک

یکی از زیباترین عکس هایی کهیک عکاس حرفه ایی می توانند از کودک بگیرند، عکاسی در زمانی است که کودک مشغول بازی است. و توجهی به دوربین عکاسی ندارد. این عکس های غافلگیرانه می تواند حرکات شیرین کودک را برای والدین و همچنین برای سنین بالاتر کودک، خاطره انگیز کند. کودکان در حین بازی در رویای زیبای خود سیر می کنند پس چه لحظاتی بهتز از این برای عکاسی می توان یافت. خصوصا اگر عکاسی در فضای باز بیرون انجام شود، می توان خلاقانه تر عکاسی کودک را انجام داد. از پریدن های بالا و پایین ، از توپ بازی کودک و از این قبیل صحنه ها می توان عکس های شگفت انگیزی ثبت کرد.

عکاسی از تم دندونی :

هر عکاس کودک و باید اتفاق های قشنگ هر نوزادی را در طول رشدش بداند مثلا توجه به این نکته که کودکان در سنین شش تا ۲۴ماهگی دندان در می آورند.

مادران علاقه دارند وقتی اولین مروارید فرزندشان رویید عکس های تم دندونی  را به یادگار داشته باشند. پس ممکن است برای عکاسی کودکشان به شما مراجعه کنند. پس باید در یک آتلیه تخصصی کودک در کرج و  دکوری برای این موضوع در نظر گرفته شود.

از لوازمی مثل دندانک که کودک در این زمان به دندان می کشد داشته باشید. مثلا برای نوزادان دختر استفاده از گیره مو یا تل مو با تزیین دندان جالب است.

در بعضی از مناطق ایران عزیزمان، خانواده ها به رسم خود جشنی با نام جشن دندونی برای کودک خود می گیرند. گاهی این جشن ها بصورت مفصل برگزار می شود. ممکن است از یک عکاس حرفه ای برای عکاسی جشنشان استفاده کنند. پس یک عکاس حرفه ای باید در این زمینه نیز خلاقیت هایی داشته باشد. ضمنا در این مناطق غذای مخصوص این جشن را با نام دندونک میپزند س در این جشن همه چیز محیا است برای به نمایش گذاشتن خلاقیتتان در عکاسی نوزاد و عکاسی کودک.

در این جشن ها حتما پدربزرگ و مادر بزرگ ها حضور دارند سعی کنید از آنها غافل نشوید که آنها برای نوزاد در سال های آینده بسیار دوست داشتنی خواهند بود.

عکس دندانی کودک / ژست خواص دندونی / تم دندونی آتلیه

از سلفی های غیر متعارف استفاده کنید

تصویربرداری غیر رسمی یا “سلفی”  به قدری معمول شده است که ایده خوبی برای شماست که از این موضوع لذت ببرید.

دومین نمونه سلفی خلاق، از بازتاب شما به عنوان موضوع اصلی استفاده می کند. سطوح خمیده یا سطحی که فقط بخشی از چهره شما را نشان می دهد می تواند جالب ترین نتیجه را به شما بدهد.

 

دکور عکس کودک/ دکور پسرونه / استفاده از شبکه های اجتماعی:

یک مادر خوشحال همیشه در مورد عکس های کودکش صحبت می کند و آنها را به دوستانش نشان می دهد. من همیشه پرونده های جی پی جی کوچک را که از عکاسی کودک تهیه کرده ام به مشتری ارائه می دهم که بدون توجه به نوع بسته ای، آنها را در رسانه های اجتماعی، آماده ارسال در رسانه های اجتماعی می دانم و آنها را تشویق می کنم تا عکس ها را به اشتراک بگذارند. در صورت امکان ازچند مشتری اجازه بگیرید تا از عکسهای آنها برای تبلیغ شخصی خود استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی ابزاری است که می توانید برای تبلیغ کار خود استفاده کنید. بعنوان مثال می توانید هم در شبکه های اجتماعی خود به عنوان نمونه کارتان، عکس های حرفه ای که از مشتریانتان گرفته اید را به اشتراک بگذارید (البته قبل از آن از مشتری خود حتما اجازه بگیرید). یا اینکه می توانید از مشتریان خود درخواست کنید تا عکس های خود را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. در هر دو حالت شما تبلیغ برای کار حرفه ای خود خواهید داشت.

عکس فضای باز کودک

استفاده از تکنیک های عکاسی:

کلوزآپ و عکسهای ماکرو :

در عکاسی کودک  اگر حرفه عکاسی را دارید برای مشتریان خود از عکس های ماکرو غافل نشوید و سعی کنید خلاقیتی در این زمینه کشف کنید. زیرا عکس های خاصی خواهند شد. این یک موضوع برای عکاسی کودک بود که مطرح شد برای اینکه یاداوری شود در هر عکاسی سعی کنید از تمام تکنیک های عکاسی تا جایی که امکان دارد استفاده کنید و خلاقیت خود را به نمایش بگذارید.که آتلیه مهرداد میرزایی خلاق در عکاسی پرتره میباشد

 

یک پیشنهاد برای عکاسان کودک تازه کار:

برای عکاسان کودک که تازه کار خود را شروع کرده اند پیشنهاد می کنم از عکاسی از کودک های خانواده و اقوام غافل نشوند. این نوع عکاسی کودک برای عکاس کودک تازه کار فرصتی است برای خلق نمونه کارهایش. در کل عکاسان تازه کار در شروع فعالیت خود باید خود را برای جمع آوری نمونه کار های عالی متمرکز کنند. پس یکی از بی دردسرترین و کم هزینه ترین راه ها عکاسی از کودکان خانواده و فامیل است.

مزیت دیگری که این کار دارد این است که شما صحبت کردن با کودک را تمرین می کنید و یاد می گیرید چطور در روز عکاسی کودک او را جذب عکاسی کنید.

نظرات کاربران

  • نصر ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

    ممنون از حوصله و سلیقه خوب شما

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید