آتلیه نوزاد در کرج

۰۴ تیر ۱۴۰۰

آتلیه نوزاد در کرج .

بهترین زمان برای عکاسی نوزاد چه زمانی است ؟

از آنجایی که عکاسی از نوزاد کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد بهترین زمان برای آن بین ۷ الی ۲۰ روزگی است زیرا اکثر نوزادان پس از ۲۰ روزگی دچار رفلکس معده یا دل درد شده و نداشتن آرامش و خواب عمیق از فرم دادن به بدن آن ها و خلق عکس های زیبا از این فرشته های کوچک جلوگیری می کند؛

بنابراین شایسته است در دوران بارداری تحقیقات لازم را به عمل آورده تا با دانش و اطلاعات کافی بهترین آتلیه را برای هرچه بهتر ماندگار ساختن این لحظات شیرین اما کوتاه و زودگذر فرزند دلبندتان انتخاب نمایید.برای دیدن نمونه عکسهای نوزاد در کرج اینجا کلیک کنید .
عکس نوزاد در کرج/عکاسی نوزاد در کرجآتلیه نوزاد در کرج / آتلیه تخصصی نوزاد در کرج/

توصیه های مهم در زمان عکاسی تخصصی نوزاد .

  1. همراه داشتن پستونک در زمان عکاسی کاربرد بسیار بالای دارد؛ گاهی پیش آمده که نوزاد بی تابی میکند در این شرایط مادر نمیتواند همانطور که نوزاد در دکور است به او شیر دهد؛در این جا پستونک نوزاد را آرام میکند،تجربه به نشان داده است که ۹۹ درصد نوزادانی که حتی عادت به پستونک خوردن ندارند در این شرایط پستونک را قبول میکنند و آرام میشوند.
  2. هنگامی که نوزادان شیر کافی خورده باشند و گرسنه نباشند  خواب عمیق تری  دارند؛پس حتما قبل از عکاسی شیردهی به نوزاد انجام شود.
  3. عکاسی نوزاد اغلب لخت انجام میشود،پس بهتر است لباسی راحت تن نوزاد کرده تا در آوردن لباس نوزاد اذیت نکند و باعث بد خوابی او نشود.
  4. از مهم ترین مواردی که می تواند کیفیت خواب نوزاد را بهبود ببخشد استحمام او درروز عکاسی است.
    آتلیه تخصصی نوزاد در کرج/ ژست نوزاد در کرج/ آتلیه نوزاد در کرج /آتلیه نوزاد در جهانشهر _ آتلیه تخصصی نوزاد در کرج_آتلیه مهرداد میرزایی/ عکاسی نوزاد در کرج

عکاسی در روزهای اول تولد به چشم نوزاد آسیب میزند؟

نگرانی بسیاری از والدین این است که “آیا عکاسی با نورپردازی استودیوای به چشم فرزند من آسیب می زند؟”

در پاسخ  باید بگوییم “خیر؛به هیچ وجه نور فلاش عکاسی نوزاد در کرج آسیبی به چشم نوزاد نمی رساند چرا که عکاسی نوزاد در خواب صورت می گیرد و طبق تحقیقات به عمل آمده هیچ منبع موثقی آسیب رسیدن به چشم نوزاد توسط فلش را تایید نکرده است؛

و البته،لازم به ذکراست که در آتلیه مهردادمیرزایی از بروزترین فلش های مدرن و استاندارد دنیا با حداقل ژول و دارای کلوین۵۵۰۰ (نزدیک ترین میزان به نور طبیعی) استفاده می شود ضمن اینکه نور فلاش لحظه ای است جای هیچگونه نگرانی را برای فرزند دلبندتان باقی نمی گذارد.

مقدمات عکاسی نوزاد در کرج :

روزهای بارداری گذشته است و نوزاد پسر یا دختر شیرین شما بالاخره به دنیا آمده و اینجا است! بعد از اینکه در خانه با فرزند کوچک خود مستقر شدید، قدم بعدی در مورد تولد نوزادتان، گرفتن عکس های نوزاد تازه متولد شده تان برای به اشتراک گذاشتن شادی شماست. افراد خانواده و فامیل و دوستان عزیز شما مشتاقانه منتظر دیدن جدیدترین عضو اضافه شده به خانواده شما هستند. هیچ چیز بهتر از ارسال عکس های تولد نوزاد دلبنتدتان نیست.

کارهای مقدماتی قبل از عکاسی از نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد در کرج، باید در نظر بگیرید. نوزادان در برابر بیماری ها و آلودگی ها بسیار حساس هستند بنابراین سعی کنید در تمیزترین حالت ممکن باشید. قبل از شروع عکاسی از نوزاد دست های خود را بشوئید. اگر مریض هستید حتما جلسه عکاسی از نوزاد را به تعویق بیاندازید. زیرا سلامتی نوزاد در اولویت اصلی است. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر عکاسی نوزاد اینجا کلیک کنید
عکس نوزاد در کرج _ عکاسی نوزاد در کرج _عکس نوزاد_آتلیه تخصصی نوزاد در کرج
آتلیه تخصصی نوزاد در کرج جهانشهر _ آتلیه مهرداد میرزایی/ آتلیه نوزاد /

عکس های کلوز-آپ

برای گرفتن عکس هایی مثل عکس های کلوز-آپ، بهتر است موقعی که نوزاد در خواب است از این فرصت استفاده کنید. عکس های کلوز-آپ از پاهای کوچک نوزادان بگیرید. بهتر است قبل از جلسه عکاسی از نوزاد، از والدین نوزاد بخواهید که حسابی به نوزاد شیر دهند تا نوزاد را به خواب عمیق فرو برند.

برخی از نوزادان بطور طبیعی تمایل دارند سر خود را به یک طرف بیشتر بچرخانند. در این مواقع راحت ترین کار این است که نوزاد را بطور مخالف جابجا کنید.

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج – آتلیه عکاسی نوزاد در کرج - عکاسی نوزاد در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد مهرداد میرزایی در کرج۲

از دیگر کارهای مقدماتی قبل از عکاسی نوزاد این است که برای گرفتن عکس دسته جمعی به همراه نوزاد، یک لنز ۵۰ میلیمتری انتخاب مناسبی خواهد بود. حتی ار فضای کوچکی در اختیار دارید، لنز ۵۰ میلیمتری می تواند طوری مدیریت شود که همه اعضای خانواده در عکس جا شوند.

اگر نوزاد بیدار و آماده باشد به خانواده پیشنهاد یک عکس پرتره خانوادگی بدهید.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید