آتلیه تخصصی عروس در کرج | اتلیه عکاسی عروس در کرج | عکاسی عروس در کرج

بهترین ترفندهای عکاسی عروس و داماد در کرج-قسمت اول

۰۶ اسفند ۱۳۹۸

بهترین ترفندهای عکاسی عروس و داماد در کرج

قسمت اول

راهنمایی هایی برای بهترین نکات و بهترین ترفندهای عکاسی عروس و داماد در کرج که باعث پیشرفت عکاسی عروسی شما میشود. به عنوان یک عکاس عروسی، مجبورید با تعداد زیادی از سبک های عکاسی درگیر شوید.

“عکاسی عروسی” در واقع خلاصه شده ی عکاسی مستند، پرتره، طبیعت، زندگی واقعی، عکاسی خانوادگی می باشد.

عکاسی عروسی در کرج میتواند بسیار ارزشمند باشد مخصوصا اگر عروس و داماد خوشحالی داشته باشید.

عکاسی تخصصی عروس و داماد در کرج

عکاسی تخصصی عروس و داماد در کرج

قبل از عروسی:

قرار داد

برنامه ریزی های زیادی برای برگزاری یک مراسم عروسی انجام میشود که متاسفانه امکان دارد هیچ چیز درست پیش نرود. زوج ها میتوانند از هم جدا شوند، شرایط میتواند عوض شود ولی داشتن یک قرارداد قانونی از شما محافظت میکند و تضمین میکند که شما حقوقتان را دریافت میکنید. این بهترین راه است تا دقیقا مشخص شود تا در آن روز و در روز تحویل نهایی، عروس و داماد از شما چه چیزی دریافت خواهند کرد.

از قبل بازدید کنید

یکی از ترفند هایی ما که انتظارات را مشخص میکند این است که محل عروسی را از قبل بازدید کنید. این حالت شاید برای عکاسان تازه کار مفید باشد و عکاسان حرفه آن را یک اتلاف وقت بدانند. نور یکسان نخواهد بود و حتی شاید باران ببارد و اتفاقات دیگر. در هر صورت، بازدید از محل میتواند کار را برای یک تازه کار راحت تر کند. آن ها میتوانند اتفاقاتِ یک برنامه ی شکست خورده را در ذهنشان پیش بینی کنند و این ممکن است به آن ها اعتماد به نفس بیشتری برای رفتن به عروسی بدهد.

برنامه ی لحظه های کوتاه را داشته باشید.

بهتر است برای مراسم عروسی یک برنامه کلی داشته باشید؛ این برنامه شامل رویداد هایی می باشد که در مراسم ممکن است در زمان کوتاهی اتفاق بیافتد، بریدن کیک، پرتاب دسته گل، شیرینی و آتش بازی. این لحظه ها در یک چشم بهم زدن اتفاق می افتند و بهتر است در صورت امکان زمان بندی ها را به طور دقیق داشته باشید.

با وسیله صحنه یا بدون وسیله صحنه

همراه داشتن چند وسیله در مراسم عروسی، مثل یک آویز زیبا یا جعبه ی حلقه یا یک قاب خالیِ عکس میتواند به نشان دادن خلاقیت شما کمک کند. معمولاً در عروسی چیزهای زیادی وجود دارد که شاید به آن ها احتیاجی پیدا نکنید. در هرصورت، این چیزی است که میتوانید قبل از عروسی با عروس و داماد درباره آن حرف بزنید.

درباره ی شات های خاص با زوج صحب کنید.

شات هایی در ذهن داشته باشید که قبلا با عروس و داماد درباره ی آن ها قبل از عروسی صحبت کرده اید. در این حالت میتوانید از امکان پذیر بودن اجرای ایده هایتان صحبت کنید. به علاوه این که اگر آن ها عکس خاصی با فرد خاصی بخواهند، شما میدانید که باید این عکس خاص را ثبت کنید. شات لیست برای عکس هایی که میدانید آن ها را ثبت می کنید ضرورتی ندارد. ولی برای چیزهای مبهمی که زوج میخواهند از آن ها عکس داشته باشند، میتواند یک چیز فوق العاده باشد.

با  برنامه آماده میشوید

این احتمالا یکی از بهترین ترفندهای عکاسی عروس و داماد در کرج است. آماده سازی، مهم ترین کلید برای موفقیت در عروسی است. یک قدم جلو تر بودن میتواند برای شما یک مزیت باشد و به شما اجازه دهد لحظه های فوق العاده ای را در طول روز ثبت کنید. باتری های اضافی، مموری ( کارت حافظه ) خالی، با برنامه زمانبندی و یک برنامه ی پشتیانی، همه ملزوماتِ لازم  برای هر اتفاقی است.

عکاسی عروس مهردادمیرزایی در کرج

عکاسی عروس مهردادمیرزایی در کرج

چه چیز هایی دخیل هستند؟

ثبت عکس خوب از زوج بهترین اتفاقی است که در زمان مراسم عروسی بوجود می آید ولی همچنان بروز اختلاف نظر بعد از تحویل نهایی ممکن است. در هر صورت باید ایمیل ها و قرارداد را داشته باشید تا بتوانید به آن ها بازگردید و ببینید دقیقا بر سر چه چیز هایی توافق کرده اید. شما باید به وضوح مشخص کنید.

    چند عکس ادیت شده تحویل خواهید داد

    چند ساعت در روز عکس برداری میکنید

    آیا آنها آلبوم دریافت میکنند

    آیا شامل هزینه ی سفر هم میشود

    و . . . .

این کار را انجام دهید و این کار شمارا از هر تشنج و گرفتاری در روز مراسم و یا بعد از مراسم محفوظ میدارد.

توقعاتِ زوجین

بعضی وقت ها این بخش از کنترل شما خارج است. در هر صورت، شما باید سعی کنید عکس ها را در سطح استانداردی تحویل دهید که هنگام قرارداد در مورد آن ها تبلیغ کرده اید. اگر شما عکس های گروهی از افراد که به شکل قلب ایستاده اند را در نمونه کارهایتان به زوج نشان نداده اید، آن ها نمیتوانند توقع داشته باشند که این کار را برایشان انجام دهید. تنها چیزی که آن ها میتوانند از شما توقع داشته باشند، آن چیزی است که در قرارداد ذکر شده است، مگر در مورد دیگری صحبت کرده باشید.

اسم ها

داشتن نام ساقدوش اصلی و مدیر مراسم و یا بزرگ مراسم، میتواند کمک بزرگی باشد. این کار میتوانند کمک بسیار بزرگی در انجام تدارکات روز عروسی به شما کند. اگر در طول روز به هر مشکلی بربخورید، داشتن شماره آن ها میتواند برای شما عالی باشد.

در مقالات بعدی نکات بیشتری را درباره عکاسی عروس و داماد در کرج مطرح میکنیم.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید