آتلیه تخصصی عروس در کرج | اتلیه عکاسی عروس در کرج | عکاسی عروس در کرج | بهترین تکنیکهای عکاسی عروس در کرج

بهترین تکنیک های عکاسی عروس و داماد در کرج-قسمت دوم

۲۴ اسفند ۱۳۹۸

ادامه بهترین ترفند های عکاسی عروس و داماد :

در ادامه مقاله قبلی با عنوان بهترین ترفندهای عکاسی عروس و داماد در کرج به نکات دیگری از این تکنیک ها می پردازیم. بهترین تکنیکهای عکاسی عروس در کرج را با هم مطالعه کنیم.

لوازم عکاسی پشتیبان اجاره کنید

اگر تازه وارد حرفه ی عکاسی عروسی شده اید، تجهیزات میتوانند برای شما بسیار گران باشند. ما همیشه توصیه می کنیم یک بدنه ی دوربین به عنوان پشتیبان برای موارد خاص در روز عروسی همراه داشته باشید. اگر نمی توانید همان مدل دوربین را همراه داشته باشید، یک دوربین ارزان تر همراه داشته باشید. یا یکی اجاره کنید. اگر بدنه ی اصلی دوربین شما در روز عروسی خراب شود، این کار تقریبا شمارا نجات خواهد داد.

عکاسی غیرواقعی

عکس گرفتن از یک عروسیِ غیر واقعی را برای تمرینِ تکنیک های ژست گرفتن و یا ساخت یک نمونه کار مد نظر داشته باشید. شاید در ابتدا ایستادن رو نردبان سخت باشد ولی شما احتیاج به عکس هایی دارید که نظر مشتری را جلب کند. عکاسی از یک زوج که دوست شما باشند یک راه فوق العاده برای افزایش اعتماد به نفس شما و تمرینِ بدون استرس در روز عروسی است.

دستیاران رایگان

شناخت عکاسان عروس در محله تان راهی فوق العاده برای پیدا کردن دوستان است. همچنین این یک راه عالی برای پیدا کردن دستیارانی به صورت رایگان است. برای ارائه خدمات به آنها پیشنهاد کنید، شما برای آن ها رایگان عکاس دوم می شوید و آنها برای شما به صورت رایگان عکاس دوم بشوند.

آماده شرایط سخت باشید

مدت عمر هر باطری در هر دوربین با دوربین دیگر متفاوت است، برای همین ما معمولا سه باتری به ازای هر دوربین را پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد ما همچنین بردن شارژر باتری به مراسم عروسی است. در این حالت یک باتری در حال شارژ و دو  باتری آماده برای گرفتن عکس دارید.

عکاسی عروس مهردادمیرزایی در کرج

عکاسی عروس مهردادمیرزایی در کرج

وقتی حافظه تان تمام شده بود را به خاطر دارید؟

بیشتر دوربین های مدرن مانند کنون ۵D و نیکون D750 دو درگاه برای مموری کارت (کارت حافظه) دارند. این یعنی حجم زیادی را به خود اختصاص می دهند. پس تعداد زیادی مموری کارت داشته باشید. پیشنهاد ما حدود ۱۰۰گیگ به ازای هر دوربین است.

مموری های با سرعت بالا بگیرید

یکی از بهترین ترفند های ما گرفتن عکس با فرمت RAW است ما تصمیم گرفتیم تا از مموری های با سرعت بالا استفاده کنیم. فایل های RAW و اطلاعات زیادی روی مموری شما ثبت می کنند. شما باید به نوشته ی “write” سرعت که با MB/s اندازه گیری می شود نگاه کنید. توجه کنید! سرعت لیست شده روی مموری کارت سرعت انتقال اطلاعات به کامپیوتر شماست. این خوب است که شما یک سرعت ترنسفر خوب داشته باشید ولی آنچه می خواهید یک سرعت ضبط خوب است. ۹۵MB/s سرعت خوبیست و می تواند به راحتی عکس های پشت سر هم با فرمت RAW را ضبط کند.

تمرین

درست مثل رفتن به محل، تمرین نیز برای تازه کار هاست. ملاقات با برگزار کننده و طی کردن مسیری که قرار است در روز عروسی اتفاق بیفتد می تواند کمک بسیار بزرگی باشد. این کار می تواند کار را برای تازه کاران راحت تر کرده و در آن روز به آن ها زمان بیشتری بدهد.

در عروسی

یک رهبر برای جمعیت پیدا کنید

هر عروسی ای نیازمند کمی کنترل بر روی افراد در هنگام انداختن عکس های خانوادگی است. این زمان می تواند برای عکاس زمان استرس زایی باشد زیرا شما از فضا و پویایی خاصِ هرخانواده آگاه نیستید. بعضی وقت ها شما نمی دانید یک فرد خاص کیست. به علاوه او امکان دارد در سلف سرویس یا دستشویی یا هر جای دیگری باشد، غیر از آنجایی که باید حضور داشته باشد. یکی از بهترین ترفند های ما این است که از عروس و داماد بخواهید یک نفر از اعضای خانواده یا یک نفر که در برگزاری مراسم حضور دارد را انتخاب کنند تا بتواند افراد را مدیریت کند. یک رهبر می تواند افراد را جمع کند و شما می توانید بر روی گرفتن عکس ها تمرکز کنید.

محل عروسی

بسته به امکان پذیر بودن، شما می توانید محل عروسی را قبل از مراسم چک کنید. در هر حال، همه چیز زود تغییر می کند پس بعضی وقت ها بهتر است در لحظه تصمیم بگیرید. شما می توانید محل را صبح عروسی بازدید کنید. به همان اندازه می توانید هنگام غذا خوردن عروس و داماد در محل مراسم یک چرخی بزنید. اگر برای محلی که می خواهید از عروس و داماد عکس بگیرید ایده ای داشته باشید، مستقیما بر روی بهتر شدن نتیجه ی نهایی تاثیر می گذارد. این مطمئنا یکی از بهترین نکات ما برای تازه کار هاست.

آرام باشید

عکاسی از یک مراسم عروسی می تواند بیشتر از ۱۵ ساعت طول بکشد، پس خونسرد باشید. هیچ احتیاجی به عجله کردن نیست. اگر عین یک دیوانه در اطرافتان بدویید، در پایان عکس های زیادی را از دست داده اید. در باره ی کاری که می خواهید انجام دهید فکر کنید. عکس های خود را درست بسازید. آن ها را چک کنید. شما ممکن است ۱۰ میلیارد عکس بگیرید ولی این تعداد عکس زمان زیادی را تلف می کند و نتیجه هم به الطبع افتضاح خواهد بود.

مانند یک شکارچی باشید

صدای شاتر خود را در حالت سکوت قرار دهید. این در طول مراسم بسیار مفید است، مخصوصا اگر در فضای بسته با عروس و داماد هستید. بعضی وقت ها شاید احساس آهسته و کند بودن در مقایسه با حالت عادی بدهد مخصوصا در حالت عکاسی پشت سر هم. در هر حال آن را طبق شرایط تنظیم کنید.

در مقالات بعدی تکنیک های بیشتری را برای آتلیه عکاسی عروس در کرج مطرح می کنیم.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید