تکنیک های آتلیه عکاسی عروس در کرج

تکنیک های آتلیه عکاسی عروس در کرج

۰۴ بهمن ۱۳۹۸

تکنیک های آتلیه عکاسی عروس:

عکاسی از عروس و داماد در روز عروسی برای عکاسان روز پر استرسی است. زیرا روز عروسی برای عروس و داماد یکبار اتفاق میفتد و عروس و داماد از عکاس انتظار ثبت لحظات عروسی و جشن به نحو عالی دارند. در اینجا تکنیک های آتلیه عکاسی عروس در کرج را به اختصار بیان می کنیم.

۱.گرفتن عکس ها با فرمت RAW :

من می دانم که بسیاری از خوانندگان احساس می کنند که زمان عکسبرداری با فرمت RAW را ندارند (به دلیل پردازش اضافی) اما عروسی یک بار است که می تواند بسیار مفید باشد زیرا باعث انعطاف پذیری بیشتری برای دستکاری عکس ها پس از گرفتن عکس می شود. درعروسی ها می توانید با نورپردازی های دشوار کارعکاسی از عروس را پیش ببرید. ولی عکاسی با فرمت RAW این امکان را به شما می دهد تا بعد از عکاسی از عروس و داماد، بتوانید بر روی نور و رنگ عکس های عروس کار کنید. بنابراین عکاسی با  فرمت  RAW در این امر به طور چشمگیری کمک خواهد کرد.

۲.تغییر چشم انداز:

با عکس های خود کمی خلاق شوید. در حالی که اکثر تصاویر در آلبوم انتهایی احتمالاً نسبتاً معمولی یا معمولی هستند. پیشنهاد می کنم با گرفتن عکس از پایین، از بالا، با زاویه دید عریض و غیره، خلاقانه عمل کنید.

۳.عکس های گروه عروسی :

یک کاری که من در هر عروسی که عکاسی کرده ام انجام داده ام، تلاش برای عکس گرفتن از همه افرادی است که در یک عکس حضور دارند. روشی که من این کار را کردم این است که مکانی را ترتیب دهم که بتوانم بلافاصله بعد از مراسم از همه بلند شوم. این ممکن است به معنای بالا رفتن از نردبان، استفاده از بالکن یا حتی بالا رفتن از پشت بام باشد. زیبایی این عکس ها این است که چهره همه را در آن می گیرید و می توانید افراد زیادی را در یک شات قرار دهید. نکته مهم این است که بتوانیم همه افراد را در مدت زمان کوتاه برای گرفتن عکس در دسترس داشته باشیم.

۴.Fill Flash

یکی دیگر از تکنیک های تخصصی آتلیه عکاسی عروس در کرج این است که، هنگام عکسبرداری در خارج از منزل بعد از یک مراسم یا در هنگام عکسبرداری های مطرح، بهتر است از حالت Fill Flash استفاده کنید. به خصوص در شرایط عکسبرداری با نور پس زمینه یا ظهر که در آن سایه زیادی وجود دارد، حالت Fill Flash ضروری است.

۵.حالت عکسبرداری مداوم

داشتن امکان عکسبرداری سریع تصاویر زیادی در یک روز عروسی، بسیار مفید است. بنابراین دوربین خود را به حالت عکسبرداری مداوم تغییر دهید و از آن استفاده کنید. با این نوع عکس می توانید عکس های لحظه ای بسیاری داشته باشید.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید