ثبت نام

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

قرعه کشی عید فطر ۱۴۰۰

نمونه عکسهای کودک داخل آتلیه

عکس کودک / اتلیه مهرداد میرزایی/ عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک در کرج بسیار زیاد هست و در هر منطقه و محدوده از شهر میتوان به سادگی به یکی از آنها دسترسی پیدا کرد. آتلیه کودک در کرج با مجموعه ی اتلیه مهرداد میرزائی در جهانشهر کرج در همه زمینه های عکاسی فعالیت می کند.

اما مطمئنا برای گرفتن یک عکس خوب به هر آتلیه نمی توان اطمینان کرد. زیرا کودک شما فقط یک بار در این سن عکاسی می شود و با بودن هزینه های بالا قطعا چنین ریسکی سخت  میباشد. داشتن تجربه و علم آکادمیک در این زمینه بسیار تاثیر گذار هست.

آتلیه مهرداد میرزایی با داشتن تیم عکاسی حرفه ای سعی در این زمینه دارد که یکی از بهترین آتلیه های تخصصی کودک در کرج باشد. تیم ما (مدیر اجرا، کار و دیزاین، عکاس کودک و نورپرداز ) با صبر، خلاقیت و ذوق بسیار، تصویر جذاب تری از فرزند دلبندتان می سازد.

برای مشاهده نمونه عکاسی کودک روی عبارت قرمز کلیک کنید.

عکاسی در روز عروسی ممکن است برای شما پرفشار باشد. اما این را بخاطر بسپارید که عروس و داماد برای ثبت لحظات شیرین مراسم خود به شما اعتماد کرده اند. پس اگر تحت فشار هستید در ظاهر خود را آرام نشان دهید تا از اعتماد آنها به توانایی شما کم نشود. ادامه مقاله …

در عکاسی از عروس و داماد در روز عروسی و در برگزاری مراسم عروسی حواستان به ساقدوش ها باشد. از آنها بخواهید لبخند بر لب داشته باشند و هماهنگ با عروس و داماد باشند. سعی کنید برنامه ای برای عکاسی عروس و داماد همراه با ساقدوش ها در ذهن داشته باشید و در عکاسی استفاده کنید. زیرا عکاسی از عروس و داماد همراه با ساقدوش ها لحظات با مزه و جذابی را ثبت خواهد کرد. عروس و داماد حتما بعد از مراسم و با دیدن عکس ها به خاطر توجه تان به این لحظات از شما تشکر خواهند کرد.

کارعکاسی عروسی یک عکاسی بسیار تخصصی و رقابتی است که تعداد زیادی از عکاسان برای نمایش بخشی از کارخود در رقابت هستند. شما باید با نگاهی جدی به کارهای خود بنگرید و آن را از نقطه نظر عروس و داماد ارزیابی کنید. در مورد جایگاه خود  صادق باشید. شاید شما کارهای عکاسی حرفه ای زیادی انجام داده باشید، اما نمونه کارهای عکاسی عروسی شما ضعیف باشد. پس حتما در صدد قوی کردن کار خود باشید. ممکن است عکاسی عروس برای مراسم های زیادی انجام داده باشید ولی قابل توجه نبودند. می توانید تکنیک های عکاسی عروسی خود را تجدید نظر کنید. سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه تکنیک های عکاسی تخصصی عروس و داماد در کرج به روز کنید. از اطلاعات عکاسان حرفه ای کمک بگیرید.

The camera obscura literally means "dark chamber" in Latin.

Photography is the result of combining several technical discoveries.

Ancient Han Chinese philosopher Mo Di from the Mohist School of Logic was the first to discover and develop the scientific principles of optics.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید