رزرو نوبت

۳۰ خرداد ۱۴۰۰
در حال بارگذاری ...

سلام دوستان در صورت رزرو آنلاین از ۵ درصد تخفیف از آتلیه مهرداد میرزایی برخوردار شوید . در صورت تمایل نداشتن  از تخفیف از روشهای زیر برای رزرو اقدام کنید ممنون از همراهی شما .

۱.شماره کارت واریز  (  مهرداد میرزایی  بانک پارسیان  ۶۲۲۱۰۶۱۲۱۱۷۳۱۰۹۸  ) –
( راحله نظری بانک پارسیان ۶۲۲۱۰۶۱۲۲۱۲۳۲۹۸۸ )

۲.تماس بامشاوره و تعیین وقت آتلیه ۰۹۳۹۱۱۱۱۲۵۱

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

قوانین آتلیه مهرداد میرزایی

عکاسی فضای باز کودک

عکاسی نوزاد …….   ۱ – بهترین زمان برای عکاسی نوزاد بین ۵ تا ۲۰ روزگی می باشد. ۲- به دلیل رعایت بهداشت به هیچ عنوان اجازه ورود به آتلیه با کفش بیرون داده نمیشود . ۳- زمان اختصاص داده شده برای عکاسی نوزاد ۳ ساعت می باشد . ۴ – در زمان عکاسی از آوردن همراه خوداری کنید ( فقط پدر و مادر )

عکاسی کودک…..

۱- دوستانی که تمایل دارن با فرزند دلبندشان عکس خانوادگی داشته باشن حتما کفش تمیز همراه خود داشته باشند. ۲ به دلیل رعایت بهداشت به هیچ عنوان اجازه ورود به آتلیه با کفش بیرون داده نمیشود .۳ زمان اختصاص داده شده برای عکاسی کودک ۲ ساعت می باشد . ۴ – در زمان عکاسی از آوردن همراه خوداری کنید ( فقط پدر و مادر ) در صورت نبود پدر یکی از بستگان .

۱- عکاسی کودک در فضای باز نیاز به حوصله و زمان دارد . و اینکه حتما زمانی را انتخاب کنید که بچه سرحال باشه و استراحت کامل کرده باشد ( اصطلاحا سیر خواب شود) ترجیحا از لباسهای راحت و کم برای عکاسی همراه داشته باشید که بچه خسته نشود .و بتوانیم وقت بیشتری برای کودک بزاریم .حتما  از نوشیدنی و خوراکی مورد علاقه کودک همراه داشته باشید ( آب,شکلات , نوشیدنی های شیرین , تنقلات ) برای رفع خستگی کودک و خانواده لازم است . از اکس سوار های کلاه گلسر دستمال گردن پاپیون کفش ست مناسب با لباس همراه داشته باشید . ۲- به هیچ عنوان از عکاسی فضای باز از دو کودک یا بیشتر برای عکاسی رو انتخاب نکنید تایم کودک در فضای باز محدود است و خیلی زود خسته میشود.

عکاسی بارداری ………

عکاسی عروس ….

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید