شیکترین آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

۰۷ مهر ۱۴۰۱

مقدمات عکاسی نوزاد در کرج :

قبل از توضیح دادن دوست دارید چند نمونه از عکاسی نوزاد در شیکترین آتلیه تخصصی نوزاد در کرج باهم ببینیم روی لینک کلیک کنید

۱)کارهای مقدماتی قبل از عکاسی از نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد در کرج، باید در نظر بگیرید. نوزادان در برابر بیماری ها و آلودگی ها بسیار حساس هستند بنابراین سعی کنید در تمیزترین حالت ممکن باشید. قبل از شروع عکاسی از نوزاد دست های خود را بشوئید. اگر مریض هستید حتما جلسه عکاسی از نوزاد را به تعویق بیاندازید. زیرا سلامتی نوزاد در اولویت اصلی است.

عکس های پرتره

برای گرفتن عکس هایی مثل عکس های پرتره ، بهتر است موقعی که نوزاد در خواب است از این فرصت استفاده کنید. عکس های پرتره  از پاهای کوچک نوزادان بگیرید. در طول عکاسی نوزاد، عکس کلوز آپ می تواند بسیار زیبا باشد. انگشتان پا و پنجه های ریز نوزاد عکس های زیبایی خلق می کند.  موقعیت قرارگیری زیبایی که نوزاد روی پشت، روی شکم یا سر خود را روی بازوهای کوچک قرار داده و دراز کشیده است. حتما توجه داشته باشید در این حالن سر و گردن و در کل حالت های نوزاد راحت باشد و این راحتی در عکس نوزاد جلوه ای طبیعی خواهد داشت. علاوه بر این سلامت نوزاد هم در این حالت حفظ می شود و خطری ندارد.

میتوانید از هد بند. تل سر .و لوازم خود نوزاد برای عکاسی استفاده کنید . در آتلیه مهرداد میرزایی از لوازم نوزاد و اکسسورهای متنوع برای عکاسی نوزاد در آتلیه موجود هست

بهتر است قبل از جلسه عکاسی از نوزاد، از والدین نوزاد بخواهید که حسابی به نوزاد شیر دهند تا نوزاد را به خواب عمیق فرو برند.

چطور عکاسی نوزاد انجام شود ؟

عکاسی  نوزاد در شیکترین آتلیه تخصصی نوزاد در کرج ،  معمولا همراه با کلی سورپرایز و شگفتیه، خصوصا زمانی که خودتون در آتلیه نوزاد قصد عکاسی از نوزاد رو داشته باشید. معمولا باید توی ۲ هفته ی اول به دنیا اومدن نوزاد انجام بشه بخصوص در آتلیه نوزاد، یعنی دقیقا زمانی که نوزاد خواب آلوده و بدن کاملا انعطاف پذیری داره. تمرکز بیشتر عکاس کودک در چنین نوبتی از عکاسی بیشتر روی عکس هایی از نوزاد در مدل های پتو پیچ شده، کلاه یا هدبند است.

عکاسی از نوزادان می تواند کمی پر استرس و ترسناک به نظر برسد. زیرا کار عکاسی نوزاد بسیار کار حساس و غیرقابل پیش بینی است. اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید ایمنی برای عکاسی از نوزادان است. چهارچوب زمانی مناسب برای عکاسی نوزاد را انتخاب کنید. خلاقیت در عکاسی نوزاد حرف اول را می زند. خلاق باشید و سعی کنید از همه لوازم نوزاد برای یک عکاسی حرفه ای و خلاق استفاده کنید.

 هماهنگی رنگ را در عکاسی نوزاد(عکاسی نوزاد در کرج) فراموش نکنید. سعی کنید از رنگ های شاد و هماهنگ باهم استفاده کنید. برای عکاسی از نوزادان از نور و بازتابنده های پنجره استفاده کنید.

آتلیه مهرداد میرزایی تنها آتلیه تخصصی نوزاد در کرج که با داشتن کادر مجرب و با تحصیلات اکادمیک تمامی این موارد را رعایت میکند

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

نکات مهم در آتلیه عکاسی از نوزاد در کرج :

  • ثبت لحظات خاص و زیبا از نوزاد، نکات و تکنیک های مخصوص به خود را دارد. نوزادان معمولا غیر قابل پیش بینی هستند، پس باید انتظار اوقات تلخی و گریه را داشته باشید.
  • برای ثبت بهترین عکس از نوزاد، بهتر است در طول روز که مقدار زیادی نور طبیعی موجود است اقدام به عکاسی کنید.
  • از پس زمینه های ساده استفاده کنید تا عکس نوزاد جلوه بیشتری داشته باشد.
  • عکس های سیاه و سفید از نوزاد کلاسیک هستند، هرگز قدیمی نمی شوند و برای عکاسی نوزاد ایده آل به نظر می رسند.
  • از اصول آموزش عکاسی نوزادان این است که عکاس سریع و بدون معطلی عمل کند.
  • در عکاسی از نوزادان همیشه بیش از چیزی که فکر می کنید نیاز دارید عکس بگیرید و مدام برای ساختن و گرفتن پرتره مورد نظرتان در تلاش باشید.
  • بهترین سن واسه عکس نوزاد کوچولو تو آتلیه عکاسی نوزاد بین ۱ تا ۲۱ روزه. وقتیکه نوزاد کوچیکه زیاد میخوابه و فرم بدنش خیلی شبیه به اون موقعیکه در رحم مادر بوده پس عکاسی نوزاد بهتر انجام میشه. تو دو هفتگی رشد بدن نوزاد شروع میشه و فرم بدنش تغییر میکنه. به نکات دقت کنید.پس شیک ترین آتلیه تخصصی نوزاد در کرج آتلیه مهرداد میرزایی میباشد
  • برای دیدن نمنه کار های بیشتر وارد لینک اینستا گرام آتلیه مهرداد میرزایی شوید

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید