Flat Preloader Icon mehrdad studio

عکاسی صنعتی در کرج

عکاسی صنعتی در کرج: اگر شما دارای کسب و کار هستید و برای کارهای تبلیغاتی مجموعه خود نیاز به عکس صنعتی از محصولاتتون دارید تا بتوانید از آن در سایت شرکت پیج اینستاگرام بنر های خیابانی و … استفاده کنید. ما می توانیم در این زمینه کمک حال شما باشیم تا بتوانید حرفه ای ترین عکس هارو از محصولاتتون داشته باشید. آتلیه مهرداد میرزایی جز بهترین آتلیه های عکاسی صنعتی در کرج می باشد.

فرق عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی  و صنعتی . این دو نوع سبک عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در واقع یک هدف را دنبال می‌کنند و آن هم بازاریابی است ولی هر دو نگاه متفاوتی برای معرفی و نمایش محصول به کاربردارند.

این روزها تبلیغات در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی امر بسیار مهمی در روند معرفی خدمات و کالاها به‌حساب می‌آید؛ این تبلیغات‌ها نیز اکثراً با عکاسی از یک محصول انجام می‌شوند و نوع تصویر اهمیت زیادی در جلب‌توجه کاربر خواهد داشت. درصورتی‌که بتوانید تصاویر گرفته شده را در مکان درستی به کار ببرید قطعاً می‌توانید روند بازاریابی محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشید.

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی به عکاسی حرفه‌ای از محصولات، تجهیزات، دستگاه‌ها، فعالیت‌های صنعتی و تولیدی و یا هر نوع فعالیت اقتصادی که برای تبلیغات و بازاریابی انجام می‌شود، گفته می‌شود. این نوع عکاسی در بسیاری از صنایع از جمله خودروسازی، الکترونیک، موادغذایی، صنایع نساجی، ساختمانی، بسته‌بندی، محصولات آرایشی، مکانیک و غیره استفاده می‌شود. عکاسی صنعتی بیشتر توسط تیم‌های تخصصی عکاسی به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. اگر به دنبال عکاسی صنعتی در کرج هستید آتلیه مهرداد میرزایی می تواند در این راه به شما کمک کند تا تبلیغات با کیفیت بالا خود را شروع کنید.

عکاسی تبلیغاتی چیست ؟

امروزه می‌توان گفت که رونق اکثر کسب‌وکارهای مجازی مدیون عکاسی تبلیغاتی است. عکسهایی که در این روش ایجاد می‌شود، بایستی به خواص ترین شکل، محصول را به کاربر نمایش دهند. عکاسی تبلیغاتی یک زیرشاخه از عکاسی صنعتی بوده و تقریباً نیازمند تخصص و خلاقیت بیشتری دارد.

در اینترنت تصاویر زیادی را از محصولاتی مشاهده کردید که در حال استفاده هستند و یا به بهترین شکل و با دیتیل های زیبا به نمایش گذاشته شده اند. این تصاویر از نوع تبلیغاتی بوده و حرفه ای بودن یک عکاس باعث شده تا محصولات با جذابیت بیشتری نمایش داده شوند.

در واقع می‌توان گفت که عکاس در این سبک سعی می‎کند با کنار هم قراردادن دیتیل های مختلف و نور پردازی و تنظیم رنگ ، به شکل خیره کننده ایی محصولات را به کاربر نمایش دهد. بیشترین کاربرد این تصاویر نیز در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ,و یوتیوب است. برای آشنایی بیشتر با عکاسی تبلیغاتی به صفحه عکاسی تبلیغاتی مراجعه کنید.

عکاسی صنعتی حرفه ایی 
آتلیه مهرداد میرزایی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی صنعتی 
آتلیه مهرداد میرزایی
نمونه عکس تبلیغاتی
عکس صنعتی 
قیمت عکاسی صنعتی 
عکاسی از قطعه

عکاسی صنعتی در تهران

عکاسی صنعتی یکی از حوزه‌های مهم عکاسی است که در زمینه‌های تبلیغاتی، صنعتی، معماری و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شمادر تهران به دنبال عکاس صنعتی هستید،می‌توانید از خدمات متخصصان و افراد ماهر در این زمینه استفاده کنید.برای پیدا کردن عکاس صنعتی در تهران، آتلیه مهرداد میرزایی با ۲۰ سال تجربه و از روش‌های زیر استفاده پیدا کنید :

۱.مطالعه و بررسی پروفایل‌ و سابقه : می‌توانید پروفایل‌آتلیه مهرداد میرزایی در کار صنعتی مختلف را بررسی کنید تا با سبک و نوع کار آشنا شوید.
۲.مراجعه به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی: بسیاری از عکاسان صنعتی دارای سایت شخصی یا حضور در شبکه‌های اجتماعی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.
۳. مراجعه به استودیووآژانس‌ تبلیغاتی: آتلیه مهرداد میرزایی از استودیوعکاسی و آژانس‌های تبلیغاتی بسیار پیشرفته در تهران در خدمت شما عزیزان میباشد

با انجام تحقیقات لازم و مشاوره با افراد آتلیه ، می‌توانید عکاس صنعتی مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.

عکاسی صنعتی حرفه ایی

برخی از مواردی که در عکاسی صنعتی حرفه ایی باید به آن‌ها توجه شود عبارتند از:
۱. نورپردازی
۲.استفاده از تجهیزات حرفه‌ای
۳.زاویه دید
۴.ادیت عکس
که در مورد تمامی این موضوع توضیح میدهیم

عکاس صنعتی حرفه ای باید دارای چه مهارت هایی باشد:

عکاس صنعتی باید مهارت های خاصی داشته باشد. او باید دانش فنی و تجارب کافی در زمینه عکاسی داشته باشد، همچنین باید توانایی هایی مانند طرح ریزی، نورپردازی، کار با تجهیزات عکاسی حرفه ای، نرم افزارهای ویرایش عکس را داشته باشد.

۱- دانش و تجربه در استفاده از دوربین های حرفه ای و تجهیزات عکاسی

۲- آگاهی کامل از نورپردازی و دیدن نور به صورت حرفه ای

۳- توانایی های تدوین و ویرایش عکس با استفاده از نرم افزار های حرفه ای

۴- داشتن آشنایی کامل با نحوه ی عکاسی در محیط های صنعتی و استفاده از تجهیزات ایمنی لازم

۵- توانایی در کار با مدل ها و مدیریت ارتباط با مشتریان

۶- تجربه در گرفتن عکس های محصولات، ماشین ها، ماشین آلات، و سایر اجسام صنعتی

۷- داشتن قابلیت فکر خلاق و نوآوری در طراحی تصاویر جدید

۸- حضور مستمر در دوره های آموزشی و بروزرسانی های صنعتی برای بهبود مهارت ها.

عکاسی صنعتی در کرج

مزیت داشتن عکس صنعتی برای کسب و کارها

۱- جذب مشتری: با داشتن عکس صنعتی، شما می‌توانید به راحتی مخاطبان خود را جذب کنید و آن‌ها را به خرید از شما ترغیب کنید.

۲- افزایش اعتماد مشتری: با داشتن عکس صنعتی، شما به مشتریان خود اعتماد بیشتری القا می‌کنید و این باعث می‌شود که آن‌ها به خدمات شما بهتر نگاه کنند.

۳- برجسته کردن مزیت‌های محصول: با انتشار عکس‌های صنعتی، شما می‌توانید به بهترین شکل مزیت‌های محصول خود را برجسته کنید و بدین صورت بیشترین بهره را از این مزیت‌ها ببرید.

۴- تقویت هویت برند: با داشتن عکس صنعتی، شما می‌توانید به بهترین شکل هویت برند خود را تقویت کنید و این باعث می‌شود که به راحتی بازیگر اصلی در بازار شوید.

۵- بهبود وضوح محصول: با داشتن عکس صنعتی، شما می‌توانید به بهترین شکل وضوح محصول خود را به نمایش بگذارید و بدین صورت پذیرای بیشترین اقبال مشتریان خود شوید.

عکاسی صنعتی در خانه

عکاس صنعتی می‌تواند در خانه خود، به عنوان یک فرد مستقل و یا به صورت پیمانی برای شرکت‌های مختلف کار کند. برای این کار، باید تجهیزات و ابزار خود را در اختیار داشته باشد و محیطی مناسب برای عکاسی ایجاد کند.

تجهیزات و ابزار مورد نیاز عبارتند از دوربین‌های حرفه‌ای، لنزها، نورپردازی، تجهیزات پردازش و ویرایش تصاویر جهت تولید تصاویر با کیفیت بالا و حرفه‌ای.

محیط مناسب برای عکاسی نیز باید دارای نور مطلوب، آرام و ثابت باشد. همچنین، با توجه به نوع عکاسی، می‌توان بخشی از خانه را به عنوان دکوراسیون استفاده کرده و تصاویر مجسمه‌ای و یا عکاسی معماری را در آن گرفت.

هرچند که این روش به نظر می‌رسد راحت و اقتصادی باشد، اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که به‌جای فعالیت در محیط خانگی، بهتر است برای رسیدن به تولید بهترین تصاویر از استودیوهای پیشرفته عکاسی استفاده کنید.

نکات لازم هنگام گرفتن عکاسی تبلیغاتی از کیک و شیرینی

عکاسی تبلیغاتی /عکس از بستنی/ عکس بستنی / ایده عکاسی بستنی/ آتلیه مهرداد میرزایی/ عکس/ تبلیغاتی

۱. نورپردازی: برای گرفتن عکس صنعتی کیک و شیرینی نیاز است تا نورپردازی صحیح داشته باشید، بهتر است از نور طبیعی در محیط باز یا از منابع نورمصنوعی مناسب استفاده کنید.

۲. تزئین: اگر شیرینی شما تزئین شده است، خود را از دیدگاه میزبانی آماده کنید و تزئینات را قابل مشاهده و جذاب کنید.

۳. زاویه دوربین: اگر زاویه دوربینتان درست نباشد، ممکن است شیرینیتان ناقص یا افت کیفیت به نظر برسد. بهترین زاویه را انتخاب کنید که شیرینی به درستی قابل مشاهده باشد و به نظر صحیح برسد.

۴. ترکیب رنگ: رنگ‌های جالب و به روز شیرینی و کیک را اساسی می‌تواند به نظر بیاید. بهترین روش، انتخاب یک پس زمینه متناسب با رنگ شیرینی و کیک است.

۵. زمان گیری: بهترین زمان برای گرفتن عکس شیرینی و کیک، بسته به نوع آنها متفاوت است. برای مثال، برای شیرینی رطوبتی، بهترین زمان برای گرفتن عکس، همان لحظه بعد از بیرون آمدن از فر است.

۶. محیط: محیط اطراف شیرینی و کیک باید ساده و جذاب باشد.

۷. استفاده از لوازم جانبی: برای بهبود کیفیت تصویر، می‌توانید از دوربین‌های با کیفیت، لنز‌های خاص و دوربین‌های معکوس استفاده کنید.

نکات لازم هنگام عکاسی صنعتی از پوشاک

۱. انتخاب یک مدل حرفه‌ای: برای گرفتن عکس صنعتی از پوشاک، بهتر است از یک مدل حرفه‌ای استفاده کنید. این افراد تجربه کافی در مدلینگ دارند و می‌توانید از آنها برای بهترین نتیجه استفاده کنید.

۲. کار با نور مناسب: نور مهمترین عامل در عکاسی صنعتی است. بهتر است از نور طبیعی یا نور مصنوعی استفاده کنید تا با کیفیت بالاتری عکس بگیرید.

۳. استفاده از دوربین حرفه‌ای: برای گرفتن عکس صنعتی از پوشاک، بهتر است از دوربین حرفه‌ای استفاده کنید. این دوربین‌ها توانایی بیشتری در عکاسی دارند و بهترین جزییات و کیفیت را فراهم می‌کنند.

۴. تنظیمات دوربین: تنظیمات دوربین نیز بسیار مهم هستند. باید تنظیماتی مانند سرعت شاتر، دیافراگم و حساسیت ISO را انجام دهید تا بهترین عکس را بگیرید.

۵. لباس‌ها و استایل مدل: بهتر است قبل از عکاسی، لباس‌ها و استایل مدل را تعیین کنید تا از هماهنگی بهتری برخوردار شوید.

۶. استفاده از لوازم جانبی: استفاده از لوازم جانبی مانند تراز استاتیک، نایلون ویندبریکر و … می‌تواند به دست گرفتن نتایج بهتر کمک کند.

۷. پیش‌تراش و پس‌تراش: پس از عکاسی، بهتر است عکس‌ها را پیش‌تراش و پس‌تراش کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. این کار می‌تواند بهبود کیفیت عکس شما را به ارمغان بیاورد.

عکاسی تبلیغاتی از پوشاک

نکات لازم هنگام عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی بهداشتی

عکاسی صنعتی از ادکلن
  1. استفاده از نور مناسب: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، نور مناسب بسیار مهم است. می‌توانید از نورهای LED به عنوان نور اصلی و از نور طبیعی به عنوان نور پشتی استفاده کنید.
  2. استفاده از زمینه مناسب: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، زمینه مناسب نیز بسیار مهم است. می‌توانید از زمینه‌های سفید، خاکستری یا مشکی استفاده کنید تا محصولات بیشتر و بهتر نمایش داده شوند.
  3. استفاده از دستگاه با کیفیت: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، دستگاه با کیفیت بسیار مهم است. باید از دوربین‌های DSLR با سنسور بزرگ و لنز‌های با کیفیت استفاده کنید.
  4. استفاده از بک‌گراند مناسب: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، بک‌گراند مناسب نیز بسیار مهم است. باید از بک‌گراندهایی با طرح‌های زیبا و پاک استفاده کنید تا محصولات بهتر مشخص شوند.
  5. استفاده از تکنیک درست: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، تکنیک‌های مناسب بسیار مهم هستند. باید به تکنیک‌هایی مانند تنظیمات دیافراگم، شاتر، ISO و فوکوس دقت کنید تا عکس‌ها بهتر و با کیفیت تر شوند.
  6. استفاده از تجهیزات و ابزارهای مناسب: برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی، استفاده از تجهیزات و ابزارهای مناسب بسیار مهم است. می‌توانید از تریاپلود، نرم‌افزار‌های ویرایش عکس و تکنولوژی‌های جدید استفاده کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

اهمیت عکاسی صنعتی در رشد و تولید

عکاسی صنعتی به عنوان یکی از شاخه‌های اصلی عکاسی، در بخش‌هایی از اقتصاد که تولید و صنعت همراه با سودآوری بالا است، رشد و توسعه را آرمان‌مند می‌سازد. در این مورد، عکاسی صنعتی دارای اهمیت فراوانی است.

رشد صنعت گردشگری، معدن، تولید غذا، نفت و گاز، فناوری و ساختمان‌ها به طور قابل توجهی عکس برداران صنعتی نیاز دارند و آنها را به چالش می‌کشانند تا با تلاش و بکارگیری هنر و تخصص خود، تصاویر بسیار زیبا و کیفیت بالا از محیط کار و محصولات تولیدی را ارایه کنند.

در عصر حاضر، بازار سریع و پویا، رقابت فراوانی را بین شرکت‌ها و کسب‌وکارهای داخلی و خارجی فراهم ساخته است. به همین دلیل، تصاویر کیفیتی از محصولات و خدمات، کتاب‌های راهنما، بسته‌های تبلیغاتی و تصاویر منتشر شده برای تبلیغات ضروری است.

به نوعی، عکاسی صنعتی یکی از راه‌های کلیدی برای بهبود فروش و رشد شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی است که خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین و غیر آنلاین به بازار عرضه می‌کنند. تصاویر صنعتی مسئول برندی شرکت را در دست می‌گیرند و اطمینان خاطر بازار به‌وجود می‌آورند.

همچنین، در بخش تولید، عکاسی صنعتی برای مهندسان، فنی‌کارها و سایر زحمتکشان در راه‌اندازی یا بهبود بخش‌های دیگر بکار می‌روند. تصاویر همچنین به‌عنوان یک پشتیبان مهم در پیشرفت پروژه‌ها به‌کار می‌روند.

بنابراین، عکاسی صنعتی در تقویت ارتباطات تجاری و بازاریابی شرکت‌ها و کسب‌وکارها اهمیت زیادی دارد و برای رشد و توسعه آنها نقش موثری را بازی می‌کند. همچنین، این قسمت عکاسی، رشد فرهنگی و هنری را در کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، رقم می‌زند.

قیمت عکاسی صنعتی

لیست قیمت عکاسی صنعتی مهرداد میرزایی برای مشتریان عزیز در سال ۱۴۰۳
قیمت هر شات عکس با ادیت فایل اصلی از ۶۰۰.۰۰۰ تومان تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت عکاسی برای اینستاگرام هر فایل از ۳۵۰.۰۰۰ تومان تا ۸۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت تیزی سازی بسته به نوع پروژه هماهنگی با آتلیه
قیمت عکاسی صنعتی پرژه ای هماهنگی با آتلیه
برای مشاوره بقیه قیمتها از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب با آتلیه تماس بگیرید تا همکاران ما توضیحات کامل را درمورد قیمت عکاسی صنعتی در سال ۱۴۰۳ به شما عزیزان بدهند.

سوالات متداول درمورد عکاسی صنعتی

۱. عکاسی صنعتی چیست؟
عکاسی صنعتی هنر و فرایندی است که در آن تعدادی محصول صنعتی از جمله محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، خودروها، لوازم ورزشی و غیره به منظور تبلیغات، فروش و توسعه با کمک تصاویر ثبت می‌شوند.

۲. چه نوع تجهیزات لازم است برای عکاسی صنعتی؟
تجهیزات لازم برای عکاسی صنعتی شامل دوربین‌های حرفه‌ای، لنز‌های وسیع و زوم، فلاش‌های پرتقالی یا حتی نورپردازی مصنوعی، عدسی‌های فلت‌فیلتر و دستگاه‌های توزیع نور نیز می‌شود.

۳. چه مهارت‌هایی برای عکاسی صنعتی نیاز است؟
برای تولید تصاویر صنعتی با کیفیت، عکاسی صنعتی نیازمند مهارت‌هایی مانند نورپردازی، ترکیب رنگ‌ها و تنظیم نور است. همچنین درک چشم‌انداز صنعتی، قدرت تفکر و طراحی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

۴. چه مزایایی در عکاسی صنعتی وجود دارد؟
عکاسی صنعتی می‌تواند به عنوان یک ابزار بسیار قوی در تبلیغات، ایجاد برند، فروش و توسعه محصولات استفاده شود. خلق تصاویر با کیفیت به عنوان یک بخش مهم از تبلیغات، نمایش محصول در وضعیت واقعی و خلق تاثیر و بنرهای شگفت‌انگیز باعث می‌شود که تصاویر نوآورانه، شگفت‌انگیز و کاربردی حاصل شوند.

۵. بهترین راه حل‌ها برای دستیابی به تصاویر با کیفیت در عکس صنعتی چیست؟
بهترین راه برای دستیابی به تصاویر با کیفیت در عکاسی صنعتی، استفاده از شناوری، دقت در نورپردازی و تنظیمات دوربین، استفاده از لنز‌های با کیفیت بالا، تجهیزات نورپردازی و دستگاه‌های توزیع نور است. همچنین رعایت اصول و روش‌های تلفیق رنگ، ترکیب نور و تنظیم کامل نورپردازی نیز بسیار مهم است.

۶. تعرفه عکاسی صنعتی در کرج چقدر می باشد؟

قیمت عکاسی صنعتی در کرج هر قطعه کمترین حالت از ۲۰۰۰۰۰ هزار تومان شروع می شود و برای عکسبرداری پرژه ای ۳۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان شروع کار و لذا مجموعه‌ای از عوامل بستگی دارد که شامل نوع پروژه، مراحل تولید، زمان و محل عکاسی، حجم کار و نیازهای اداری و مالی است. برای دستیابی به قیمتی دقیق، بهتر است با عکاس صنعتی آتلیه مهرداد میرزایی تماس بگیرید و درخواست خود را ارائه کنید.


error: امکان کپی برداری وجود ندارد !!
پیمایش به بالا
با ما تماس بگیرید