Flat Preloader Icon mehrdad studio

عکاسی در روزهای اول تولد به چشم نوزاد آسیب میزند؟

نگرانی بسیاری از والدین این است که “آیا عکاسی با نورپردازی استودیوای به چشم فرزند من آسیب می زند؟”

در پاسخ  باید بگوییم “خیر؛به هیچ وجه نور فلاش عکاسی نوزاد در کرج آسیبی به چشم نوزاد نمی رساند چرا که عکاسی نوزاد در خواب صورت می گیرد و طبق تحقیقات به عمل آمده هیچ منبع موثقی آسیب رسیدن به چشم نوزاد توسط فلش را تایید نکرده است؛

و البته،لازم به ذکراست که در آتلیه مهردادمیرزایی از بروزترین فلش های مدرن و استاندارد دنیا با حداقل ژول و دارای کلوین۵۵۰۰ (نزدیک ترین میزان به نور طبیعی) استفاده می شود ضمن اینکه نور فلاش لحظه ای است جای هیچگونه نگرانی را برای فرزند دلبندتان باقی نمی گذارد.

بهترین زمان برای عکاسی نوزاد چه زمانی است ؟

از آنجایی که عکاسی از نوزاد کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد بهترین زمان برای آن بین ۷ الی ۲۰ روزگی است زیرا اکثر نوزادان پس از ۲۰ روزگی دچار رفلکس معده یا دل درد شده و نداشتن آرامش و خواب عمیق از فرم دادن به بدن آن ها و خلق عکس های زیبا از این فرشته های کوچک جلوگیری می کند؛

بنابراین شایسته است در دوران بارداری تحقیقات لازم را به عمل آورده تا با دانش و اطلاعات کافی بهترین آتلیه را برای هرچه بهتر ماندگار ساختن این لحظات شیرین اما کوتاه و زودگذر فرزند دلبندتان انتخاب نمایید..

.

رعایت بهداشت در محیط آتلیه مهرداد میرزایی چگونه است ؟

کودکان مخصوصا در دوران نوزادی بسیار آسیب پذیر هستند بنابراین یکی از مهم ترین اصولی که برای انتخاب آتلیه کودک باید به آن توجه شود بهداشت محیط است پس مفتخریم که چند نکته را خدمتتان عرض نماییم .

  1. به هیچ عنوان اجازه ورود به محیط آتلیه با کفش داده نمیشود و تردد در آتلیه تنها با دمپایی یا روکشهای مخصوص کفش انجام میگردد .
  2. آتلیه مهرداد میرزایی مجهز به سیستم تهویه هوا و بخاری مخصوص کودک می باشد و دما مرتبا با دماسنج چک میشود .
  3. تمامی تجهیزات آتلیه پس از هربار عکاسی با مایع ضد عفونی کننده تمیز میگردد .
  4. کلیه لوازم و دکورهای مرتبط با کودک به طور مرتب با مواد مخصوص ضد حساسیت شسته میشود .

توصیه های مهم در زمان عکاسی نوزاد .

  1. همراه داشتن پستونک در زمان عکاسی کاربرد بسیار بالای دارد؛ گاهی پیش آمده که نوزاد بی تابی میکند در این شرایط مادر نمیتواند همانطور که نوزاد در دکور است به او شیر دهد؛در این جا پستونک نوزاد را آرام میکند،تجربه به نشان داده است که ۹۹ درصد نوزادانی که حتی عادت به پستونک خوردن ندارند در این شرایط پستونک را قبول میکنند و آرام میشوند.
  2. هنگامی که نوزادان شیر کافی خورده باشند و گرسنه نباشند  خواب عمیق تری  دارند؛پس حتما قبل از عکاسی شیردهی به نوزاد انجام شود.
  3. عکاسی نوزاد اغلب لخت انجام میشود،پس بهتر است لباسی راحت تن نوزاد کرده تا در آوردن لباس نوزاد اذیت نکند و باعث بد خوابی او نشود.
  4. از مهم ترین مواردی که می تواند کیفیت خواب نوزاد را بهبود ببخشد استحمام او درروز عکاسی است.
error: امکان کپی برداری وجود ندارد !!
پیمایش به بالا
با ما تماس بگیرید