آتلیه مهرداد میرزایی کرج

لباس برای آتلیه بارداری در کرج

۱۸ دی ۱۳۹۸

لباس مناسب برای اتلیه بارداری :

عکس‌های دوران حاملگی و زایمان می‌تواند از زیباترین و صمیمی‌ترین عکس‌هایی باشد که انداخته‌اید. پس پوشیدن لباس‌های عالی برای این‌که عکس‌هایتان جذاب به نظر برسد خیلی مهم است. دوست دارید استرسی در کار نباشد. پس اگر در جستجوی لباس برای آتلیه بارداری در کرج که برای عکس‌های حاملگی که در آتلیه بارداری گرفته می شوند هستید، این ۵ ایده به شما کمک می‌کند تا شکم شما زیباتر به نظر برسد.

 ۱)    لباس ماکسی

چرا پوشیدن لباس ماکسی یک انتخاب عالی برای حاملگی است. یکی این‌که فوق‌العاده راحت است. وقتی باردار هستید، راحتی یک نکته کلیدی است. هنگامی‌که برای مدت یک ساعت یا بیشتر در حال گرفتن عکس‌های زایمان در عکاسی بارداری در کرج باشید، راحتی برایتان مهم است. علاوه بر این بر تن هر خانم بارداری جذاب به نظر می‌رسد. این لباس هر چیزی که نمی‌خواهید دیده شود می‌پوشاند و درعین‌حال در قسمت شکم کشیده می شود. علاوه بر این‌ها لباس ماکسی خودش لباسی زیبا برای عکس گرفتن است. قطعاً پوشیدن ماکسی برای عکس بارداری اشتباه نیست.

۲)    کمربند

یک ‌راه عالی برای برجسته نشان دادن شکم زیبایتان استفاده از کمربند است. کمربندتان را از زیر بغل، درست جایی که برآمدگی شکم شروع می‌شود ببندید. این کار هر لباس گشادی را می‌کشد و یک خط کمر ایجاد می‌کند که شکم شمارا نشان می‌دهد. کمربند با هر لباس و پیراهنی چه چسبان و چه باز مناسب به نظر می‌رسد. در آتلیه بارداری با لباس ممکن است این کمربندها برای راحتی شما موجود باشند.

آتلیه عکاسی بارداری مهرداد میرزایی در کرج

۳)    لباس با رنگ خالص

ازآنجایی‌که تمرکز اصلی در عکس‌ بارداری روی برآمدگی شکم شماست، پس اجازه ندهید هیچ‌چیز دیگری مثل طرح یا چاپ لباس، این تمرکز را از بین ببرد. برای بیشتر نشان دادن برآمدگی شکم لباس‌های بارنگ خالص بپوشید. اگر می‌خواهید خودتان را در عکس تصور کنید، از همسرتان بخواهید آن لباس را بپوشد. اگر فکر می‌کنید لباس‌های بارنگ خالص خسته‌کننده هستند، از وسایل تزیینی مانند گردنبند و روسری استفاده کنید.

۴)    لباس تنگ

لباس برای عکاسی بارداری در کرج | اگر با پوشیدن لباس‌های تنگ راحت هستید و به دیده شدن همه منحنی‌های نمایان بارداری‌تان فکر نمی‌کنید، یک لباس تنگ زیبا انتخاب کنید. این نوع لباس‌ها واقعاً در بدن خانم‌های باردار جذاب هستند، زیرا بدن واقعی خانم باردار را نشان می‌دهند. بارداری زیباست و اندام خانم‌ها حتی در بارداری زیباست. نشان دادن آن بهترین راه برای احترام به بارداری خودتان است.

۵)    دو لباس داشته باشید

لباس برای اتلیه بارداری در کرج | ایده خوبی است که برای عکاسی در آتلیه بارداری دودست لباس با خود داشته باشید، یکدست معمولی و یکدست رسمی. این قضیه نه‌ تنها به شما امکان انتخاب می‌دهد که کدام‌ یک را در خانه‌تان قاب کنید، بلکه به عکس‌هایتان هم تنوع می‌دهد.

چند نکته دیگر

علاوه بر در نظر گرفتن ایده های لباس های بارداری در عکاسی بارداری، ایده های مربوط به مکان و دکوراسیون و ایده های عکس مادرانه را هم در نظر داشته باشید. سعی کنید بجای فلاش از نور طبیعی استفاده کنید. پس زمینه هایی با رنگ های آرام و ملایم انتخاب کنید. سعی کنید پس زمینه ها پیچیده نباشد. حتما از مادر درباره ی ایده هایی که برای عکاسی در ذهن دارد سوال کنید. دوران بارداری برای مادران در عین حال که سخت می گذرد اما شیرین و به یاد ماندنی است؛ پس اجازه دهید هرگونه که مایل است از او عکاسی بارداری اش اجام شود. زیرا احساسات مادرانه او اولویت اصلی است.

 

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید