آتلیه عکاسی عروس مهرداد میرزایی در کرج

نکاتی در مورد آتلیه عکاسی مراسم عروسی در کرج

۲۹ شهریور ۱۳۹۸

آتلیه عکاسی عروس در کرج :

لحظات شاد را ثبت کنید

آتلیه عکاسی عروس در کرج ، یکی از مهم ترین مسائلی که باید به دید کلی در یک عروسی به آنها نگاه کنید، ثبت لحظات است. نیازی نیست که تمامی لحظات را ثبت کنید بلکه لحظات شادی مانند بریدن کیک عروسی،پرتاب دسته گل عروس و آتش بازی می توانند به عنوان موضوعات اصلی در عروسی عنوان شوند. تمامی این لحظات در یک چشم به هم زدن اتفاق می افتند و اگر آنها را از دست دهید عکاسی لحظات دیگر مانند شام خوردن چندان مهم نمی باشد.

هیچ عروسی بدون یک عکاس بزرگ عروسی کامل نیست، که هر لحظه خاص از مهمترین روز زن و شوهر را ثبت می کند. هنگام انتخاب عکاس عروسی، قیمت عکاسی عروسی یکی از مهمترین فاکتورهای تصمیم گیری جدا از نمونه کارهای عکاس شماست. اگر تازه یک آتلیه عکاسی عروسی را آغاز کرده اید، ممکن است در مورد قیمت عکاسی عروسی چه قیمت هایی را تعیین کنید؟ باید همه عوامل را که در قیمت گذاری عکاسی عروسی شما تأثیر می گذارد، تحقیق کنید. عکاسی عروسی یک پروژه فشرده است که بیشتر از فکر، زمان شما را درگیر می کند. به همین دلیل است که گرفتن قیمت مناسب عکاسی در عروسی، خود بسیار مهم است تا مطمئن شوید که یک آتلیه عکاسی عروسی پایدار و سودآور دارید.

آتلیه عکاسی عروس مهرداد میرزایی در کرج

ارائه نمونه کار برای مشتریان :

دلیل اهمیت داشتن وب سایت شخصی شما به این دلیل است که به شما کمک می کند تا مشتری را از کانال های مختلف به سمت کار های خود هدایت کنید. داشتن وب سایت شما مسئولیت کل تجربه کاربری و مدیریت تصویر برند شما را بر عهده دارد. شما می توانید محتوای خود را سازماندهی کنید، توصیفاتی را درج کنید، وبلاگ های آموزشی منتشر کنید و تصاویر را از فروشگاه آنلاین خود نمایش داده و تحویل دهید. طراحی موقعیت مناسب همچنین به شما کمک می کند تا از بازاریابی دیجیتالی بهتر و آنلاین برخوردار شوید. وب سایت شما دفتر دیجیتالی نهایی شما است.

تعیین قیمت و هزینه عکاسی عروسی :

بسته به مرحله حرفه ای عکاسی خود، باید قیمت عکس های عروسی خود را تنظیم کنید. اگر در مراحل ابتدایی کار خود هستید، باید به دنبال افزایش تعداد تکالیف عروسی باشید که برای ساخت یک نمونه کار پرقدرت انجام می دهید. اما اگر خود را در بازار مستقر کرده اید، باید تمرکز شما بر روی عروسی باشد که بیشترین هزینه را برای شما بپردازد. شارژ بیشتر بدان معنی است که شما باید در یک سال تکالیف کمتری انجام دهید و درآمد کلی شما افزایش می یابد. چگونگی تعیین قیمت های شما تأثیر قابل توجهی در نحوه درک کسب و کار شما و میزان درآمد شما خواهد داشت. شناخت موقعیت شما در بازار به تصمیم گیری در این زمینه کمک می کند.

قبل از نقل قیمت عکاسی عروسی خود، نیازهای مشتری خود را درک کنید.

قبل از اینکه قیمت خدمات عکاسی عروسی خود را اعلام کنید، با مشتریان خود بنشینید و دقیقاً آنچه را که از شما درخواست می کنند دریابید تا بتوانید ضمن اطمینان از یک نرخ عادلانه پرداخت برای خدمات خود، بهترین معاملات ممکن را به آنها ارائه دهید  آیا شما فقط برای مراسم نیاز دارید یا خدمات شما برای پذیرش لازم است؟ آیا مشتریان شما می توانند تمام روز را از آنجا که از عروس و داماد عکس می گیرند در هنگام رانندگی به سمت ماه عسل خود آماده کنند؟ پس از اتمام عروسی چه مدت زمان نیاز به صرف ویرایش و آماده سازی عکس های منتشر شده برای زوج دارید؟

روش های مختلفی برای تعیین قیمت عکس های عروسی وجود دارد. همیشه نیازی به پرداخت هزینه واحد نیست . نکته بسیار مهم برای شناخت این است که شما باید آنچه را که می توانید با آنچه که زوج عروسی می خواهند و می توانند پرداخت کنند، تعادل برقرار کنید.

رقابت خود را ارزیابی کنید

اطمینان حاصل کنید که وب سایت های بیشتر عکاسان عروسی را در منطقه خود مطالعه می کنید. در مورد چگونگی ارائه کار، مارک تجاری خود و مکان خود در موقعیت مکانی، یادداشت کنید. بیشتر عکاسان قیمت بسته بندی عروسی را نیز می دهند. تمام این اطلاعات را به دست آورید و یک موقعیت جایگزین قانع کننده برای خودتان ایجاد کنید، موضوعی که به اندازه کافی قانع کننده باشد تا مشتریان بتوانند شما را به جای رقابت استخدام کنند.

به عنوان مثال ، اگر طبق برآوردهای شما، رقبای شما به طور متوسط  پنج میلیون تومان در هر عروسی شارژ می کنند، پس قیمت های مناسب عکاسی عروسی دقیقاً زیر این نقطه برای گرفتن کار بیشتر است.

هزینه کار خود خیلی پایین در نظر نگیرید. اگر تازه کار را شروع کرده اید و قصد دارید اولین کار حرفه ای خود را انجام دهید، قیمت عکس های عروسی شما کمتر خواهد بود. اما بعد از عکس گرفتن یک یا دو عروسی، نرخ خود را به آرامی افزایش دهید تا قرارهای بیشتری رزرو کنید. مشتریان به دنبال افراد با تجربه هستند و می توانند حداکثر تعداد عکس های با کیفیت را تحویل بگیرند.

اگر قیمت خود را افزایش ندهید، مشتری نمی تواند به شما اعتماد کند، و آنها فکر می کنند که شما نرخ خود را پایین تنظیم کرده اید، زیرا شما قادر نخواهید بود همانند سایر عکاسان با قیمت های بالاتر تحویل بگیرید.

گرفتن هزینه پایین در شروع کار برای عکاسان تازه کار، این امکان را می دهد که نمونه کار های عکاسی عروسی خود را بیشتر کنند. پس هزیه کم خالی از لطف نخواهد بود. این کار به افزایش اعتماد به نفس شما نیز کمک خواهد کرد.

حجم مموری کارت زیادی را به همراه داشته باشید

یک مسئله مهم در زمان فیلم برداری یا عکاسی عروسی در بهترین آتلیه عکاسی عروس در کرج به همراه داشتن حجم کافی از مموری کارت ها است. اکثر دوربین های امروزی مانند کنون ۵D یا نیکون۷۵۰D دارای دو درگاه ورود مموری کارت هستند. این مسئله عنوان می کند که شما می توانید حجم زیادی از فیلم ها وعکس ها را در آنها ذخیره کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای یک مراسم عروسی حداقل حجم مورد نیاز خود را یعنی حدود۱۰۰گیگابایت رم داخلی را بردارید تا دچار کمبود حافظه در زمان فیلم برداری نشوید.

آتلیه عکاسی عروس در کرج 2

آتلیه عکاسی عروس در کرج ۲

نوردهی در لباس عروس

یکی از مهم ترین چیزهایی که معمولا در فیلم برداری عروسی باید به آن توجه کنید، لباس عروس می باشد. نور دهی به لباس عروس در فیلم عروسی اهمیت زیادی دارد. به این مسئله توجه کنید که نباید نوردهی شما در یک لباس سفید بیش از اندازه باشد. زمانی که نور دهی بیش از اندازه انجام شود عکس شما را اووراکسپوز می کند. البته در صورتی که نور دهی هم کمتر از حد مجاز باشد تصویر شما آندراکسپوز می شود.

در عکس های اووراکسپوز می شوند جزئیات محو می شود در نتیجه به هیچ وجه زیبایی که در لباس عروس وجود دارد یا تزئینات آن است دیده نمی شود. به این توجه کنید که لباس عروس در تصویر برداری شما یکی از المان های اصلی محسوب می شود و به همین جهت باید تمامی جزئیات از قبیل تزئینات و رنگ کاملا قابل رویت باشند. نوع دوربینی که با ان عکاسی می کنید مهم است. دوربین های DSLR می توانند دو محدودیت را به دنبال داشته باشند که در صورت عکس برداری با آنها دچار مشکل می شوید.

محدودیت های دوربین های DSLR :

یکی از این محدودیت ها بازیابی حالت ها در مقابل بازیابی سایه ها است: این دوربین ها نوعی از دوربین های حرفه ای هستند که در عکاسی؛ بازیابی سایه ها در حالت آندواکسپوز در مقایسه با بازیابی جزئیات در رنگ سفید و هایلایت ها در حالت اووراکسپوز دارای عملکرد بهتری هستند. یعنی سایه های موجود در عکس های که به میزان سه استاپ آدراکسپوز شده اند با به وجود آوردن کمی نویز در عکاسی می توان عکس را بازیابی کرد. اما در عکس هایی که از لباس سفید در آنها استفاده شده است بازیابی بسیار مشکل خواهد شد به همین منظور در عکاسی از این لباس ها باید بسیار دقت کرد.

مشکل بعدی که در این دوربین ها می بینیم تبدیل تنالیته عکس به خاکستری میانه یا خاکستری ۵۰ درصد است و در زمان نوردهی از نور بازتاب شده از یک لباس عروس تنظیم شاتر و دیافراگم برای به دست آوردن عدد صفر د ر محور نور سنجی این دوربین ها به خاکستری ۵۰ درصد تبدیل می شود.

در گذشته معمولا اتلیه نبود وعکاسی های عروسی ها چندان حرفه ای انجام نمی شد. معمولا این عکس ها برای این که نور خوبی داشه باشند در فضای باز گرفته می شدند . اما امروزه با روی کار آمدن آتلیه ها بسیاری از عکس ها را در مکان های می گیرند که سربسته است و کارهای حرفه ای مانند نور پردازی های حرفه ای و کارهای فتوشاپ زیادی را  بر روی آن ها انجام می دهند. معمولا در عکس های که در آتلیه ها گرفته می شود مونتاژ و طراحی های زیادی انجام می شود. اما ممکن است گاها این عکس ها حالت تصنعی به خود بگیرند و از زیبایی آنها کم شود.

عکاسی عروس در کرج مهرداد میرزائی

یک پیشنهاد خوب

بسیاری از زوج هایی که برای صرف هزینه مشکلی ندارند معمولا عکس های خود را چند روز قبل از عروسی در آتلیه عکاسی عروس در کرج می گیرند این عمل باعث می شود که آنها بتوانند تمام فیگورهای خود را امتحان کنند و وقت کافی را داشته باشند. می توانید برای این کار چند روز قبل از عروسی با آرایشگاه خود هماهنگ کنید و ماشین عروس را هم گل بزنید. یکی از محاسن انجام دادن این کار صرفه جویی در وقت شما است و نیازی نیست که در روز عروسی برای عکاسی چندان عجله کنید.

بعد ازگذشت سالها که از مراسم عروسی عروس و داماد بگذرد تنها چیزی که یادآور روز شیرین عروسی است همان عکس ها و فیلم های گرفته شده از مراسم عروسی است. لحظه ها، احساسات و خاطراتی است که توسط تیم عکس و فیلم شما گرفته شده است. پس استخدام یک عکاس حرفه ای در زمینه عکاسی عروس برای روز عروسی مهم ترین اقدام است. برای اینکه خواسته خود را از عکاس عروسی تان بطور واضح بخواهید بهتر است از برنامه هایی مثل Pinterest برای پیدا کردن مدل های که دوست دارید کمک بگیرید. مدل های مورد پسند خود را ذخیره کنید و از عکاستان بخواهید شبیه آن مورد ها عکاسی عروسی را انجام دهد.

 

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید