نکات انتخاب آتلیه عروس در کرج

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

در اینجا نکات انتخاب آتلیه عروس در کرج و ویزگی های آتلیه مهرداد را بررسی می کنیم . آتلیه عروس مهرداد میرزائی در کرج با بهره گیری از تجهزات به روز عکاسی و عکاسان ماهر، تمام تلاش خود را می کند تا لحظات به یاد ماندنی شما را با عکاسی حرفه ای ثبت کند. امکان عکاسی عروس در کرج توسط آتلیه مهرداد در باغ و عمارت فراهم است.

ژست عکس عقد در آتلیه

برای دیدن چندین  ژست۲۰۲۱  از آتلیه مهرداد میرزایی  اینجا کلیک کنید

آتلیه عکاسی عروس در کرج

آتلیه عکاسی عروس در کرج

عکاسی از خانواده های مذهبی:

آتلیه عکاسی عروس مهرداد در کرج، امکان عکاسی از عروسی و مجالس خانواده های مذهبی که در ایران عزیزمان برای آنها امنیت اهمیت بسیاری دارد را نیز در محیطی امن فراهم نموده است. در عکاسی مهرداد میرزائی تمامی کارهای عکاسی، فیلمبرداری، تدوین فیلم، طراحی آلبوم و چاپ عکس ها توسط خانم های متخصص و حرفه ای در زمینه عکاسی از عروس در کرج انجام می گیرد.

برای هر عروس خانمی نکاتی در عکاسی مهم است مثلا کیفیت عکس ها، تکراری نبودن ژست های پیشنهادی و در نهایت قیمت از اولویت های اصلی می باشد. آتلیه مهرداد میرزائی بهترین آتلیه تخصصی عروس در کرج با رعایت تمامی این موارد سعی در جلب رضایت عروس خانم ها می نماید.

مورد دیگری که برای عروس خانم ها مهم است و همچنین کمک به انتخاب یک آتلیه خوب را به آنها می کند، نمونه کارهای آتلیه است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت گالری سایت و یا با مراجعه به صفحه اینستاگرام ما، نمونه کار های ما را مشاهده نمایید.

برای زیباتر شدن عکس عروس و داماد آتلیه مهرداد آمادگی عکاسی در عمارت و باغ را فراهم نموده است.

آتلیه مهرداد برای بالا بردن کیفیت و زیبایی عکس عروس و فیلم از تجهیزات به روز استفاده می کند. پیشنهاد ما این است که آتلیه ای انتخاب کنید که از نظر تکنولوژی از همکاران خود عقب نمانده باشد.

یکی از نکات بسیار مهم، خلاقیت عکاس در انتخاب ژست های عکاسی عروس می باشد. بهتر است عروس خانم های عزیز در این زمینه از قبل با آتلیه عروس در کرج هماهنگ باشند. ژست هایی که بیشتر دوست دارند را برای عکاس عروس مشخص کنند و اگر ژست هایی مد نظرشان می باشد حتما قبل از عروسی با عکاس هماهنگ باشند.

عکس های چاپی در عکاسی عروس:

در مورد عکس هایی که دوست دارید چاپ شوند و عکس هایی که دوست دارید آلبوم دیجیتال برای آنها تهیه شود، حتما قبل از مراسم عروسی با عکاس عروس و داماد صحبت کنید. اگر دلتان می خواهد عکس هایی با پدر و مادر  یا سایر اعضای خانواده خود برای یادگاری روز عروسی تان داشته باشید. و قصد چاپ و قرارگیری در آلبومتان را دارید حتما درباره آن با عکاس صحبت کنید. زیرا شاید نیاز باشد عکاس عروس، برخی از اصول را در حین عکاسی رعایت کند. برای هر عروس و دامادی مهم است که با افراد مهم خانواده خود عکس هایی به یادگار داشته باشند. پس حتما این افراد را به عکاس معرفی کنید. یا شخصی از خانواده خود را برای این کار در نظر بگیرید تا با عکاس هماهنگ باشد.

آتلیه عکاسی عروس در کرج

هزینه عکاسی عروسی برای عکاسان :

اگر یک عکاس حرفه ای نسبتاً جدید هستید، یا تجربه زیادی در زمینه عکس گرفتن از عروسی ندارید، ممکن است بخواهید با شارژ کمی پایین تر از هزینه متوسط عکاس عروسی در منطقه خود شروع کنید. قیمت عکاسی عروسی را برای مبتدیان منطقه خود بشناسید، و محدوده قیمتی را ارائه دهید که نشان دهنده توانایی ها و مهارت های شما باشد و هنگام ساخت نمونه کارها و مشتریان خود، آن را کم کم بالا ببرید.

شما باید روی ایجاد ارزش برای خود به عنوان یک عکاس عروسی کار کنید. نشان تجاری، نام تجاری، وب سایت نمونه کارها و عروسی، وبلاگ، کارت ویزیت و حتی راهی که خودتان ارائه می دهید؛ همه اینها بر روی مشتریان تاثیر می گذارد. استقرار حق بیمه و موقعیت یابی انحصاری فقط مشتری های بیشتری را به خود جلب نمی کند بلکه به شما در فروش خدمات خود با قیمت های بالاتر عکاسی عروسی نیز کمک می کند.

چند نکته درباره عکاسی عقدکنان :

در آتلیه عکاسی عروس در کرج، بخشی با موضوع عکاسی عقد کنان داریم. مراسم عقدکنان کمی با مراسم عروسی متفاوت تر و با استایل مشخصی است. رسومات خاصی برای هر منطقه از کشور عزیزمان وجود دارد. شما به عنوان عکاس عروس باید به این بخش هم توجه داشته باشید و آشنایی هر چند جزئی با مراسمی که قرار است شما با عکاسی عروس و داماد برای آنها ثبت کنید، داشته باشید.

ممکن است شما مراسم عقدکنان عروس و دامادی را عکاسی کنید که از شهر بخصوص و با مراسم خاص آن شهر قرار است برگزار شود، پس حتما قبل از مراسم از عروس و داماد درباره ی اتفاقات خوشی که قرار است برگزار شود سوال کنید تا اطلاع داشته باشید و صحنه ای جا نماند و بتوانید همه مراسم را به زیبایی ثبت کنید.

عکاسی مراسم عقدکنان در منزل:

معمولا مراسم عقد کنان که در منزل برگزار می شود با تشریفات بیشتری است. عروس و داماد هم بیشتر تمایل دارند تا تدارکاتی که دیده اند به زیبایی ثبت شود. باید به تدارکات آنها مثل سفره عقد و کادو هایی که خریداری شده قت کنید و با خلاقیت خود عکسبرداری کنید.

عروس و داماد در زمان عقد، دوست دارند عزیزانشان که در کنار آنها حضور دارند در عکس ها ثبت شوند. حتی کسانی که به آنها محبت دارند و کادویی اهدا می کنند، لحظه ی هدیه دادن ها با عزیزانشان ثبت شود. پس یک عکاس حرفه ای باید بسیار تیزبین باشد و این موارد را با خلاقیت خود عکاسی کند.

حلقه ها و هدیه هایی که برای عروس از طرف داماد و بالعکس از طرف عروس برای داماد تهیه شده اند را با زاویه های خلاقانه عکاسی کنید که قطعا بعد از مراسم و آماده شدن عکس ها، عروس و داماد را هیجان زده خواهید کرد.

عکاسی عروس و داماد در لحظه ای که خطبه عقد خوانده می شود بسیار مهم است زیرا در این لحظه هر دوی آنها احساس خاص و نابی دارند که بعد از مراسم این حس با دیدن عکس ها و فیلم های ثبت شده می تواند بارها و بارها آن خاطرات زیبا را به یاد آنها بیاورد.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید