عکاسی عروس در کرج

تکنیک های عکاسی عروس و داماد در کرج-قسمت سوم

۰۸ فروردین ۱۳۹۹

تکنیک های عکاسی عروس و داماد در کرج

در ادامه مقاله قبلی با عنوان بهترین تکنیک های عکاسی عروس و داماد در کرج-قسمت دوم به نکات دیگری از این تکنیک ها می پردازیم. تکنیکهای عکاسی عروس و داماد در کرج را با هم مطالعه کنیم.

کارعکاسی عروسی یک عکاسی بسیار تخصصی و رقابتی است که تعداد زیادی از عکاسان برای نمایش بخشی از کارخود در رقابت هستند. شما باید با نگاهی جدی به کارهای خود بنگرید و آن را از نقطه نظر عروس و داماد ارزیابی کنید. در مورد جایگاه خود  صادق باشید. شاید شما کارهای عکاسی حرفه ای زیادی انجام داده باشید، اما نمونه کارهای عکاسی عروسی شما ضعیف باشد. پس حتما در صدد قوی کردن کار خود باشید. ممکن است عکاسی عروس برای مراسم های زیادی انجام داده باشید ولی قابل توجه نبودند. می توانید تکنیک های عکاسی عروسی خود را تجدید نظر کنید. سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه تکنیک های عکاسی تخصصی عروس و داماد در کرج به روز کنید. از اطلاعات عکاسان حرفه ای کمک بگیرید.

آتلیه تخصصی عروس در کرج

ساقدوش ها:

در عکاسی از عروس و داماد در روز عروسی و در برگزاری مراسم عروسی حواستان به ساقدوش ها باشد. از آنها بخواهید لبخند بر لب داشته باشند و هماهنگ با عروس و داماد باشند. سعی کنید برنامه ای برای عکاسی عروس و داماد همراه با ساقدوش ها در ذهن داشته باشید و در عکاسی استفاده کنید. زیرا عکاسی از عروس و داماد همراه با ساقدوش ها لحظات با مزه و جذابی را ثبت خواهد کرد. عروس و داماد حتما بعد از مراسم و با دیدن عکس ها به خاطر توجه تان به این لحظات از شما تشکر خواهند کرد.

توجه به جزئیات:

عروس و داماد برای روز عروسی  و برنامه هایشان هزینه هایی کرده اند. این برنامه ها لایق عکس برداری و ثبت شدن هستند. مثلا عکسبرداری از حلقه ها، گل ها، جزئیات لباس، سفره عقد و از این قبیل.

سرعت عمل :

در روز عروسی همه چی خیلی سریع می گذرد. سعی کنید به عنوان عکاس حرفه ای برنامه ریزی تمام کارهای لازم برای عکاسی را بکنید تا با نظم و سرعت بیشتری کارهایتان پیش برود. و از هیچ صحنه ای برای ثبت کردن جا نمانید.

آرام باشید:

عکاسی در روز عروسی ممکن است برای شما پرفشار باشد. اما این را بخاطر بسپارید که عروس و داماد برای ثبت لحظات شیرین مراسم خود به شما اعتماد کرده اند. پس اگر تحت فشار هستید در ظاهر خود را آرام نشان دهید تا از اعتماد آنها به توانایی شما کم نشود.

نگهداری گلها:

ساقدوش ها و عروس ها همیشه از شما میپرسند که دسته گلشان را کجا نگه دارند تا بهتر به نظر برسد. به آن ها بگویید سعی کنند دسته گل را مقابل پایین شکمشان نگه دارند تا دستهایشان شکل قشنگی بگیرد. مشکل همیشگی این است که آن ها گل را خیلی بالا نگه میدارند و مانند این است که قوز کرده اند و اصلا خوشایند نیست.

عکاسی خلاقانه:

سعی کنید از ساعاتی مثل غروب و نور خیره کننده غروب آفتاب غافل نشوید. اگر در این زمان امکان عکس برداری از عروس و داماد را داشتید سعی کنید غافل نشوید.

عکاسی فقط ازعروس:

در حین عکاسی از زوج، ایده ی خوبی است که از عروس به تنهایی نیز عکاسی کنید. او احتمالا زمان زیادی برای آرایش و مدل موهایش صرف کرده تا به طور ویژه ای در روز بزرگ زندگیش زیبا به نظر برسد.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید