آتلیه تخصصی نوزاد در کرج، شیکترین آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

کارهای مقدماتی قبل از عکاسی از نوزاد

05 آوریل 2020

مقدمات عکاسی نوزاد در کرج :

روزهای بارداری گذشته است و نوزاد پسر یا دختر شیرین شما بالاخره به دنیا آمده و اینجا است! بعد از اینکه در خانه با فرزند کوچک خود مستقر شدید، قدم بعدی در مورد تولد نوزادتان، گرفتن عکس های نوزاد تازه متولد شده تان برای به اشتراک گذاشتن شادی شماست. افراد خانواده و فامیل و دوستان عزیز شما مشتاقانه منتظر دیدن جدیدترین عضو اضافه شده به خانواده شما هستند. هیچ چیز بهتر از ارسال عکس های تولد نوزاد دلبنتدتان نیست.

کارهای مقدماتی قبل از عکاسی از نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد در کرج، باید در نظر بگیرید. نوزادان در برابر بیماری ها و آلودگی ها بسیار حساس هستند بنابراین سعی کنید در تمیزترین حالت ممکن باشید. قبل از شروع عکاسی از نوزاد دست های خود را بشوئید. اگر مریض هستید حتما جلسه عکاسی از نوزاد را به تعویق بیاندازید. زیرا سلامتی نوزاد در اولویت اصلی است.

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج – آتلیه عکاسی نوزاد در کرج - عکاسی نوزاد در کرج

آتلیه نوزاد مهرداد میرزایی در کرج

عکس های کلوز-آپ

برای گرفتن عکس هایی مثل عکس های کلوز-آپ، بهتر است موقعی که نوزاد در خواب است از این فرصت استفاده کنید. عکس های کلوز-آپ از پاهای کوچک نوزادان بگیرید. بهتر است قبل از جلسه عکاسی از نوزاد، از والدین نوزاد بخواهید که حسابی به نوزاد شیر دهند تا نوزاد را به خواب عمیق فرو برند.

برخی از نوزادان بطور طبیعی تمایل دارند سر خود را به یک طرف بیشتر بچرخانند. در این مواقع راحت ترین کار این است که نوزاد را بطور مخالف جابجا کنید.

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج – آتلیه عکاسی نوزاد در کرج - عکاسی نوزاد در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد مهرداد میرزایی در کرج2

از دیگر کارهای مقدماتی قبل از عکاسی نوزاد این است که برای گرفتن عکس دسته جمعی به همراه نوزاد، یک لنز 50 میلیمتری انتخاب مناسبی خواهد بود. حتی ار فضای کوچکی در اختیار دارید، لنز 50 میلیمتری می تواند طوری مدیریت شود که همه اعضای خانواده در عکس جا شوند.

اگر نوزاد بیدار و آماده باشد به خانواده پیشنهاد یک عکس پرتره خانوادگی بدهید.

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید