Flat Preloader Icon mehrdad studio

آتلیه عکاسی بارداری در کرج


آتلیه مهرداد میرزائی در جهانشهر کرج علاوه بر  عکاسی کودک و عکاسی نوزاد، تم و دکور و امکان عکاسی بارداری در کرج را فراهم کرده است. مادرانی که دوست دارند از دوران شیرین بارداری خود خاطراتی را ثبت کنند. و برایشان شاید سخت باشد که در بیرون از منزل و در فضای باز عکس بگیرند می توانند دریکی از بهترین آتلیه بارداری در کرج و با کمک تیم مجرب عکاسی مهرداد میرزائی، به راحتی عکاسی از دوران بارداری خود داشته باشند.

 آتلیه بارداری همراه با لباس در کرج

بهترین آتلیه بارداری

برای اینکه بتونید بهترین آتلیه بارداری انتخاب کنید در ادامه چند ویژگی مهم ذکر می شود که حتما باید به آن ها دقت کنید.

۱. اولین نکته داشتن کادری مجرب و عکاسی ماهر است.
۲.کادر خانم برای احساس راحتی بیشتر مادران باردار.
۳.گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا در کمترین زمان
۴.رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل حساسیت مادران باردار به لباسهای آتلیه
۵. داشتن دکور های زیبا و متنوع
۶.راهنمایی برای پوشش منااسب بارداری و ژست های مناسب
۷. داشتن کلیه تجهیزات عکاسی

نمونه عکس بارداری | ژست بارداری | آتلیه بارداری

عکس‌های دوران حاملگی و زایمان می‌تواند از زیباترین و صمیمی‌ترین عکس‌هایی باشد که انداخته‌اید. پس پوشیدن لباس‌های عالی برای این‌که عکس‌هایتان جذاب به نظر برسد خیلی مهم است. دوست دارید استرسی در کار نباشد. پس اگر در جستجوی لباس بارداری برای عکاسی  که برای عکس‌های حاملگی که در آتلیه بارداری گرفته می شوند هستید،آتلیه بارداری مهرداد میرزایی با بیش از ۱۰ نو لباس بارداری و تنوع رنگ برای مادران محیا کرده است .آتلیه مهرداد میرزائی علاوه بر امکاناتی که ذکر شد، کادر عکاس خانم برای راحتی مادران دارد تا آنها به راحتی بتوانند هر مدل عکس بارداری فانتزی که دوست دارند ثبت کنند.
برای تماس و مشاوره با خانم نظری مشاور عکاسی بارداری اینجا کلیک کنید

آتلیه عکاسی بارداری در کرج جهانشهر

آتلیه عکاسی بارداری در جهانشهر کرج، بلوار مولانا واقع است. ضمنا کادر عکاسی حرفه ای آتلیه مهرداد آماده عکاسی بارداری در منزل و یا عکاسی بارداری درفضای باز برای مادران باردار می باشد.مادران باردار هم می توانند از دکور و تم موجود در آتلیه استفاده کنند و هم لوازمی که دوست دارند در عکسبرداری داشته باشند همراه خود بیاورند.در آتلیه مهرداد برای تمام موارد، مشاوره انجام می شود تا در بهترین شرایط عکسبرداری و ثبت خاطرات مادران انجام شود.سبک کار عکاسی بارداری :

به اشتراک گذاشتن شادی کودکی که به زودی به وجود می آید در دوران بارداری شروع می شود. آمادگی برای رسیدن به نوزاد می تواند استرس زا باشد اما آتلیه عکاسی بارداری در کرج از مادر می تواند این استرس را کاهش دهد و به عنوان یادآوری زیبایی این دوران مفید باشد. عکس های بارداری شما بخش مهمی در مستند سازی زندگی شما هستند و برای مدت طولانی گرامی داشته می شوند. برای گرفتن عکس های موفق، باید فهمید که چه موقع باید عکس های بارداری را بگیرید تا شکم مادر با شکل کامل نمایان باشد.در عکاسی تخصصی بارداری در کرج تنها تخصصی که نیاز هست به خاطر داشته باشید این است که لحظات بارداری را در با بهترین عکس ها زندگی یک مادرثبت کنید.

 عکاسی بارداری در فضای باز :

بهترین تنظیم برای تصاویر عکاسی بارداری در فضای باز  با نور طبیعی و خارج از منزل است. این به این معنا نیست که یک جلسه پرتره مستقر در استودیو نامناسب است، اما معمولاً عکس های درخشان و مطبوعی که تصاویر در فضای باز تولید می کند،نخواهد بود.برای عکاسی بارداری در کرج فضای باز بهترین زمان برای گرفتن عکس های خلاقانه در هنگام طلوع آفتاب و غروب آفتاب است.  برای روشنایی بیشتر، از لباس های رنگی روشن استفاده کنید تا به سیل نور در اطراف خود بیفزایید.در عکاسی بارداری، مادر باردار را در زاویه ۴۵ درجه  رو به دوربین قرار دهید تا شکم مادر حالت هایلایت را به خود بگیرد.

سلام مادر های عزیز

سری عکسهای جدید در گالری

برای دیدن نمونه عکسهای بارداری از آتلیه کد ورود دریافت کنید یا حضوری بر روی استارت کلیک کنید

توجه به حالت های مادرانه در عکاسی بارداری در کرج:

در آتلیه بارداری,  به صورت حرفه ای، با نگاه خاص به حالتهای مادرانه، پدرانه و لطافتهای ظریف دوران بارداری انجام می پذیرد.در زمانهای قبل زنان در دوران بارداری از بدن خود خجالتی بودند. این نگرش در سالهای اخیر از بین رفته است  ومادران به دنبال ضبط این لحظه خاص در زندگی خود هستند. عکاسی زایمان بسیار محبوب شده است.باید همه اعضای خانواده در عکاسی بارداری شرکت کنند. در این بین عکس های سیاه و سفید عکس بارداری بسیار محبوب است. هر نقص یا کم وکاستی که وجود دارد به اندازه احساس مادرانه ارزش ندارد. پس در صورت وجود کاستی مثل نبود لباس مناسب عکاسی بارداری، سعی کنید برای مادر ناراحت کننده نباشد.

عکس بارداری در طبیعت

بارداری یک حالت زندگی پر از هیجان است. زنان باردار در کنار خانواده و دوستان خود، پیشرفت رو به رو می کنند، حالی که بدنشان تغییر می کند و با شرایط جدید روبرو می شوند. بسیاری از زوج های باردار تمایل دارند به یادگیری و ثبت لحظات بارداریشان در قالب عکس های زیبا و باورنکردنی.

عکس بارداری در طبیعت، یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین عکس هاییست که یک زن باردار می تواند ثبت کند. در طبیعت، ارتباط زن با محیط زیبای خودش و به تدریج بدنشان که درحال تغییر است، تقویت می شود. محیط طبیعی، روحیه پر از زیبایی و آرامشی که به بدن و روح زنان باردار کمک می کند که بهتر بتوانند با تعادل و خوشحالی بارداری خود سر و کار کنند.

عکاسی بارداری در طبیعت، شامل ترکیبی از رنگ های زیبایی هوا، پوشش گیاهی، بدن زنان باردار و نور خورشید باعث می شود که عکس های زیبا و دلنشینی به دست آید. زنان باردار می توانند با توجه به چیدمان و نقشه رنگی متفاوت، محرمانه و زیبایی خود را به چشمان دیگران بشناسانند.

به علاوه، یکی از امتیازهای استفاده از محیط طبیعی در عکاسی بارداری، این است که عکس های بارداری در طبیعت، می توانند برای مدت طولانی در زمان اجاره پذیرایی باشند. با توجه به تغییراتی که در بدن زن در طول درازای بارداری رخ می دهد، عکس های ثابت شده در طبیعت را می توان به عنوان یک خاطره ماندگار در کنار خود نگه داشت.

در نهایت، مهمترین چیز در عکاسی بارداری در طبیعت، ایجاد یک خاطره خوشحال و زیبا برای زنان باردار است. عکس های بارداری در طبیعت، دل به خودشان نمایش می دهند، خودشان را با اطمینان بیشتری همراه می کنند و به خاطرات آینده شان و همچنین به خانواده شان یادگاری ماندگار از خودشان ارمغان می دهند.

بنابراین، اگر شما نیز قصد دارید لحظات خود را در بارداری در یک تنفس آسوده و محیط بکر و طبیعی به عکس برداری، حتما از راهنمایی یک عکاس خوب در این زمینه استفاده کنید.

آتلیه عکاسی بارداری در کرج
آتلیه بارداری در کرج/عکاسی بارداری در کرج
ژست عکس بارداری خارجی
آتلیه مهرداد میرزایی

ژست عکس بارداری با همسر

بهترین دوران برای یک خانم روز بارداری او میباشد . و در این زمان مادر ها به دنبال ژست های خاص تکی و دونفره بارداری هستند، و ورود یک نوزاد با عث شادی و دلگرمی پدر و مادر ها میشود ، که ثمره زندگی خودر را در آینده نه چندان دور در اغوش خواهند گرفت.

 

ژست عکس احساسی بارداری احساسی

ژست بارداری با همسر احساسی می‌تواند یک تجربه شیرین و مهم در زندگی زن و شوهر باشد. این فرایند می‌تواند به دوش همسران احساس نزدیکی و اتصال عمیق‌تری را بین آنها ایجاد کند. در ادامه به برخی از اصول و راهنمایی‌های مربوط به ژست بارداری با همسر احساسی می‌پردازم:
۱- ایجاد فضای مناسب: برای ایجاد ژست بارداری با همسر احساسی، مهم است که فضای مناسبی را برای این تجربه ایجاد کنید. این ممکن است شامل انتخاب محیط آرام و راحت، روش‌های آرامش‌بخش مانند ماساژ یا موسیقی آرامش بخش باشد.
۲- ارتباط بین همسران: در طول ژست بارداری، مهم است که با همسر خود در ارتباط باشید و به او حمایت کنید. این شامل ابراز علاقه و محبت، ایجاد فضای امن برای بیان هرگونه نگرانی و احساس وجود دارد.

۳- مشارکت همسر در فرایند: از همسر خود بخواهید که در فرایند ژست بارداری شرکت کند. این می‌تواند شامل انتخاب موقعیت‌های مناسب، مشارکت در تنظیم نور و حرارت، و یا حتی شرکت در تمرین‌های استراحت و آماده‌سازی قبل از عکس‌برداری باشد.
۴- خلاقیت و نوآوری: از خلاقیت و نوآوری برای ایجاد ژست‌های بارداری منحصربه‌فرد استفاده کنید. می‌توانید از وسایلی مانند لباس‌های باردار، پتوها، پرده‌ها یا جعبه‌های زیبا استفاده کنید تا به تصاویر جالب و دلنشینی دست یابید.

۵- ثبت لحظات: از دوربین عکاسی یا حتی گوشی همراه خود برای ثبت لحظات این تجربه استفاده کنید. عکس‌های ژست بارداری می‌توانند یک خاطره بی‌نظیر و دائمی از این دوره در زندگی شما باشند.
۶- لحظه‌های خنده و شادی: در طول ژست بارداری، سعی کنید لحظه‌های شاد و خنده‌داری را با همسر خود به اشتراک بگذارید. این می‌تواند باعث افزایش احساس متصل بودن و ایجاد خاطرات خوش‌بختی در این دوره باشد. با رعایت این راهنمایی‌ها، می‌توانید ژست بارداری با همسر احساسی و بی‌نظیری را تجربه کنید. به خاطر داشته باشید که این تجربه می‌تواند به شما و همسرتان احساس نزدیکی و عشق بیشتری را بینتان ایجاد کند.

ویژگی های آتلیه بارداری:

دانستن ویژگی های یک آتلیه بارداری در انتخاب آتلیه عکاسی بارداری به مادران کمک می کند. پس فضای کاملا راحت و بهداشتی مهمترین ویژگی است که هر آتلیه عکاسی بارداری در کرج باید داشته باشد. حرفه ای بودن عکاس کمک بسیاری به راحتی مادر می کند. زیرا عکاس حرفه ای با سرعت عمل خود مانع از معطل شدن مادر می شود. کادر حرفه ای خانم آتلیه مهرداد میرزایی به راحتی بیشتر خانم های باردار کمک می کند.  به طور خلاصه، آتلیه بارداری مهرداد میرزایی با مهارت های عالی تیم ثبت عکس بارداری .

بهترین زمان برای عکاسی بارداری

 بهترین زمان عکاسی بارداری در کرج بین ۷ ماه و ۸ ماه نیز می باشد برای عکاسی بارداری .۱.۵ ساعت تا ۲ ساعت زمان در نظر گرفته میشود.

تم های عکاسی بارداری

آتلیه بارداری معمولا از فونهای تک رنگ بویژه سفید، مشکی، صورتی بافت دار، آبی و گلبهی و.. عکاسی استفاده میشود. بهترین لباس ، پوشش و فیگور عکس با راهنمایی عکاس به بهترین شکل ممکن، آماده عکاسی میشوند.  و نوع پوشش پدر و مادر نوزاد نیز بسیار ساده، تک رنگ و بخصوص رنگهای روشن مثل سفید یا لیمویی و … باشد.

مشورت با مادر برای انتخاب لباس بارداری:

انتخاب یک ظاهر طراحی شده معمولاً توسط مشتری انجام می شود. به مادران  خود بگویید که سه یا چهار لباس مادرانه را برای عکاسی تهیه کنند، اما حتما نکات مهم را با آنها در میان بگذارید. آنها به دنبال چه نوع عکسی هستند؟ آیا آنها می خواهند شکم خود را نشان دهند؟ آیا آنها به دنبال عکس های رسمی هستند؟ در هر لباسی می توانید عکس های بارداری را تهیه کنید. بهتر است لباس هایی که مادر می پوشد رنگ خنثی داشته باشد و از طرح ها استفاده نشده باشد. ایا مادر می خواهد شکم خود را نشان دهد، یک پیراهن دکمه دار که می تواند در قسمت جلو باز شود گزینه هایی را ارائه می دهد. آیا آنها به دنبال ظاهری رسمی هستند؟

ویژگی های آتلیه بارداری در غرب تهران

  1. اولین نکته داشتن کادری مجرب و عکاسی ماهر است
  2. کادر خانم برای احساس راحتی بیشتر مادران باردار.
  3. گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا در کمترین زمان
  4. رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل حساسیت مادران باردار.
  5. داشتن دکور های زیبا و متنوع
  6. راهنمایی برای پوشش منااسب بارداری و ژست های مناسب.
  7. داشتن کلیه تجهیزات عکاسی

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه عکاسی بارداری در کرج از هفته ۳۲ تا هفته ۳۶ بارداری می باشد و آن هم در صورتی که مادر در وضعیت نرمال باشد و استراحت مطلق نباشد. چون سلامت مادر و کودک و همچنین زیبایی عکس ها اهمیت ویژه دارد.

استفاده از لوازم نوزاد در عکاسی بارداری:

آتلیه بارداری مهرداد میرزایی
آتلیه بارداری در کرج
ژست عکس بارداری اینستاگرام |
آتلیه بارداری با همسر
آتلیه مهرداد میرزایی
عکس بارداری اینستا گرام

قیمت عکاسی بارداری

لیست قیمت آتلیه بارداری مهرداد میرزایی برای مشتریان عزیز در سال ۱۴۰۳
قیمت هر شات عکس با ادیت فایل اصلی ۶۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت عکاسی برای اینستاگرام هر فایل ۳۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت عکس آتلیه چاپ ۱۶.۲۱ کاغذ سیک ۳۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت عکس آتلیه چاپ ۲۰.۳۰ کاغذ سیلک ۴۰۰.۰۰۰ تومان
پارت عکاسی بارداری۳ ساعت میباشد .
لباس بارداری هزینه ندارد
برای مشاوره بقیه قیمتها تماس با اتلیه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب

سوالات متداول در مورد آتلیه عکاسی بارداری

چند دست لباس بارداری در آتلیه مهرداد میرزایی دارید ؟

۱۰ دست

لباس های بارداری به همه سایزی می خوره؟

بله تمام لباس های بارداری ما فری سایز می باشند.

بهترین تایم عکاسی برای بارداری چند ماهگی است؟

۷ ماهگی

کلیپ بارداری هم میشه داخل آتلیه درست کرد؟

بله بسیار کار زیبایی می شود.

عکاس خانوم برای بارداری دارید؟

بله

برای بارداری میشه آلبوم ژورنال درست کرد؟

بله

قیمت عکس بارداری هر قطعه چند می باشد ؟

هر قطع عکس ۱۶.۲۱ یک عدد ۳۵۰۰۰۰ هزار تومان و ۲۰.۳۰ هر قطعه ۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان

نمونه کار عکس بارداریتون داخل سایت خیلی کمه کجا بیشتر میتونم کارهارو ببینم ؟

به دستور اماکن محترم دیدن کار بارداری باید در داخل آتلیه انجام شود


Subscribe
Notify of
5 نظرات مشتریات آتلیه مهرداد میرزایی
Inline Feedbacks
View all comments

به خدا که این طرز عکس گرفتن زشته و فقط بی بند و باری و تنوع طلبی رو بیشتر میکنه. چه به سر ما ایرانیا اومده که اینقدر از حجب و حیا دور شدیم که اجازه میدیم اینطوری بدن زنانمون اینجور مقابل دید همه عریان باشه؟!! تو رو خدا دست بردارید. حداقل عمس خانواده ها رو توی فضایی که همه میبینن منتشر نکنید.

خیلی خوشحالم با مجموعه شما اشنا شدم
تیم بسیار حرفه ایی و اخلاق مدار محیط عکاسی بهداشتی و منظم بود . رفتار پرسنل انقدر خوبه ادم احساس میکنه برادرش داره ازش عکس میگیره .
خدا قوت و به امید موفقیت های بیشتر برای مجموعه خوب شما

error: امکان کپی برداری وجود ندارد !!
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
پیمایش به بالا
با ما تماس بگیرید