آتلیه عکاسی بارداری در کرج


آتلیه مهرداد میرزائی در جهانشهر کرج علاوه بر  عکاسی کودک و عکاسی نوزاد، تم و دکور و امکان عکاسی بارداری در کرج را فراهم کرده است. مادرانی که دوست دارند از دوران شیرین بارداری خود خاطراتی را ثبت کنند. و برایشان شاید سخت باشد که در بیرون از منزل و در فضای باز عکس بگیرند می توانند دریکی از بهترین آتلیه بارداری در کرج و با کمک تیم مجرب عکاسی مهرداد میرزائی، به راحتی عکاسی از دوران بارداری خود داشته باشند.

 آتلیه بارداری همراه با لباس در کرج

عکس‌های دوران حاملگی و زایمان می‌تواند از زیباترین و صمیمی‌ترین عکس‌هایی باشد که انداخته‌اید. پس پوشیدن لباس‌های عالی برای این‌که عکس‌هایتان جذاب به نظر برسد خیلی مهم است. دوست دارید استرسی در کار نباشد. پس اگر در جستجوی لباس بارداری برای عکاسی  که برای عکس‌های حاملگی که در آتلیه بارداری گرفته می شوند هستید،آتلیه بارداری مهرداد میرزایی با بیش از ۱۰ نو لباس بارداری و تنوع رنگ برای مادران محیا کرده است .آتلیه مهرداد میرزائی علاوه بر امکاناتی که ذکر شد، کادر عکاس خانم برای راحتی مادران دارد تا آنها به راحتی بتوانند هر مدل عکس بارداری فانتزی که دوست دارند ثبت کنند.
برای تماس و مشاوره با خانم نظری مشاور عکاسی بارداری اینجا کلیک کنید

آتلیه عکاسی بارداری در کرج جهانشهر

آتلیه عکاسی بارداری در جهانشهر کرج، بلوار مولانا واقع است. ضمنا کادر عکاسی حرفه ای آتلیه مهرداد آماده عکاسی بارداری در منزل و یا عکاسی بارداری درفضای باز برای مادران باردار می باشد.مادران باردار هم می توانند از دکور و تم موجود در آتلیه استفاده کنند و هم لوازمی که دوست دارند در عکسبرداری داشته باشند همراه خود بیاورند.در آتلیه مهرداد برای تمام موارد، مشاوره انجام می شود تا در بهترین شرایط عکسبرداری و ثبت خاطرات مادران انجام شود.سبک کار عکاسی بارداری :

به اشتراک گذاشتن شادی کودکی که به زودی به وجود می آید در دوران بارداری شروع می شود. آمادگی برای رسیدن به نوزاد می تواند استرس زا باشد اما آتلیه عکاسی بارداری در کرج از مادر می تواند این استرس را کاهش دهد و به عنوان یادآوری زیبایی این دوران مفید باشد. عکس های بارداری شما بخش مهمی در مستند سازی زندگی شما هستند و برای مدت طولانی گرامی داشته می شوند. برای گرفتن عکس های موفق، باید فهمید که چه موقع باید عکس های بارداری را بگیرید تا شکم مادر با شکل کامل نمایان باشد.در عکاسی تخصصی بارداری در کرج تنها تخصصی که نیاز هست به خاطر داشته باشید این است که لحظات بارداری را در با بهترین عکس ها زندگی یک مادرثبت کنید.

 عکاسی بارداری در فضای باز :

بهترین تنظیم برای تصاویر عکاسی بارداری در فضای باز  با نور طبیعی و خارج از منزل است. این به این معنا نیست که یک جلسه پرتره مستقر در استودیو نامناسب است، اما معمولاً عکس های درخشان و مطبوعی که تصاویر در فضای باز تولید می کند،نخواهد بود.برای عکاسی بارداری در کرج فضای باز بهترین زمان برای گرفتن عکس های خلاقانه در هنگام طلوع آفتاب و غروب آفتاب است.  برای روشنایی بیشتر، از لباس های رنگی روشن استفاده کنید تا به سیل نور در اطراف خود بیفزایید.در عکاسی بارداری، مادر باردار را در زاویه ۴۵ درجه  رو به دوربین قرار دهید تا شکم مادر حالت هایلایت را به خود بگیرد.

سلام مادر های عزیز

سری عکسهای جدید در گالری

برای دیدن نمونه عکسهای بارداری از آتلیه کد ورود دریافت کنید یا حضوری بر روی استارت کلیک کنید

توجه به حالت های مادرانه در عکاسی بارداری در کرج:

در آتلیه بارداری,  به صورت حرفه ای، با نگاه خاص به حالتهای مادرانه، پدرانه و لطافتهای ظریف دوران بارداری انجام می پذیرد.در زمانهای قبل زنان در دوران بارداری از بدن خود خجالتی بودند. این نگرش در سالهای اخیر از بین رفته است  ومادران به دنبال ضبط این لحظه خاص در زندگی خود هستند. عکاسی زایمان بسیار محبوب شده است.باید همه اعضای خانواده در عکاسی بارداری شرکت کنند. در این بین عکس های سیاه و سفید عکس بارداری بسیار محبوب است. هر نقص یا کم وکاستی که وجود دارد به اندازه احساس مادرانه ارزش ندارد. پس در صورت وجود کاستی مثل نبود لباس مناسب عکاسی بارداری، سعی کنید برای مادر ناراحت کننده نباشد.

ژست عکس بارداری با همسر

بهترین دوران برای یک خانم روز بارداری او میباشد . و در این زمان مادر ها به دنبال ژست های خاص تکی و دونفره بارداری هستند، و ورود یک نوزاد با عث شادی و دلگرمی پدر و مادر ها میشود ، که ثمره زندگی خودر را در آینده نه چندان دور در اغوش خواهند گرفت.

 

ویژگی های آتلیه بارداری:

دانستن ویژگی های یک آتلیه بارداری در انتخاب آتلیه عکاسی بارداری به مادران کمک می کند. پس فضای کاملا راحت و بهداشتی مهمترین ویژگی است که هر آتلیه عکاسی بارداری در کرج باید داشته باشد. حرفه ای بودن عکاس کمک بسیاری به راحتی مادر می کند. زیرا عکاس حرفه ای با سرعت عمل خود مانع از معطل شدن مادر می شود. کادر حرفه ای زنانه به راحتی بیشتر خانم های باردار کمک می کند.  به طور خلاصه، شما به مهارت های عالی افراد احتیاج دارید.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری

 بهترین زمان عکاسی بارداری در کرج بین ۷ ماه و ۸ ماه نیز می باشد برای عکاسی بارداری .۱.۵ ساعت تا ۲ ساعت زمان در نظر گرفته میشود.

تم های عکاسی بارداری

و معمولا از فونهای تک رنگ بویژه سفید، مشکی، صورتی بافت دار، آبی و گلبهی و.. عکاسی استفاده میشود. بهترین لباس ، پوشش و فیگور عکس با راهنمایی عکاس به بهترین شکل ممکن، آماده عکاسی میشوند.  و نوع پوشش پدر و مادر نوزاد نیز بسیار ساده، تک رنگ و بخصوص رنگهای روشن مثل سفید یا لیمویی و … باشد.

مشورت با مادر برای انتخاب لباس بارداری:

انتخاب یک ظاهر طراحی شده معمولاً توسط مشتری انجام می شود. به مادران  خود بگویید که سه یا چهار لباس مادرانه را برای عکاسی تهیه کنند، اما حتما نکات مهم را با آنها در میان بگذارید. آنها به دنبال چه نوع عکسی هستند؟ آیا آنها می خواهند شکم خود را نشان دهند؟ آیا آنها به دنبال عکس های رسمی هستند؟ در هر لباسی می توانید عکس های بارداری را تهیه کنید. بهتر است لباس هایی که مادر می پوشد رنگ خنثی داشته باشد و از طرح ها استفاده نشده باشد. ایا مادر می خواهد شکم خود را نشان دهد، یک پیراهن دکمه دار که می تواند در قسمت جلو باز شود گزینه هایی را ارائه می دهد. آیا آنها به دنبال ظاهری رسمی هستند؟

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه عکاسی بارداری در کرج از هفته ۳۲ تا هفته ۳۶ بارداری می باشد و آن هم در صورتی که مادر در وضعیت نرمال باشد و استراحت مطلق نباشد. چون سلامت مادر و کودک و همچنین زیبایی عکس ها اهمیت ویژه دارد.

استفاده از لوازم نوزاد در عکاسی بارداری:

هر پدر و مادری قطعا در دوران بارداری، برای نوزادی که قرار هست پا به زندگی انها بگذارد لباس ها و وسایلی را فراهم می کنند. این لوازم و لباس ها عنوان سیسمونی را در بین ایرانیان دارد. پس بهتر است که یک عکاس حرفه ای از این لوازم یا همان سیسمونی نوزاد غافل نباشد. عکاسی بارداری با استفاده از سیسمونی نوزاد می تواند خاطرات دوران حاملگی را برای مادر به یاد ماندنی تر ثبت کند. عکاس بارداری باید در نحوه قرارگیری اسباب بازی ها و لوازم نوزاد در کنار مادر، از خلاقیت خود استفاده کند.

Subscribe
Notify of
0 نظرات مشتریات آتلیه مهرداد میرزایی
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن با ما تماس بگیرید