عکاسی کودک در فضای باز

استودیو مهرداد میرزایی برای عکاسی کودک در فضای باز ، چندین باغ مختلف با دسترسی‌های متفاوت را برای خانواده‌ها فراهم نموده است. این باغ‌ها دارای انواع امکانات، نماهای بصری، داشتن عمارت، لوکیشن‌های متنوع و دکور شده می باشند و امکان عکاسی از کودک در فضای گل‌آرایی شده یا درکنار دریاچه را فراهم می کنند. و می‌تواند سلیقه بسیاری از خانواده‌های عزیز را پوشش دهند.

ترکیب بندی خلاق در عکاسی کودک در فضای باز

ما با ثبت تصاویری زیبا در قاب‌های متنوع و اصولی توانستیم طی این سال‌ها لبخند را به خانواده های عزیز هدیه دهیم. ترکیبی از تصاویری با نماهای باز کادرهای بسته به همراه طبیعت، تصاویری از کودکان شیرین، نوجوانان زیبا و در فصل­‌های مختلف را خلق کنیم.

عکاسی کودک در طبیعت

استودیو مهرداد میرزایی امکان عکاسی درچندین باغهای مختلف با دسترسی‌های متفاوت را برای خانواده‌ها فراهم نموده است. این باغ‌ها به لحاظ داشتن انواع امکانات، نماهای بصری، داشتن عمارت، لوکیشن‌های متنوع و دکور شده، امکان عکاسی در فضاهای گل‌آرایی شده، امکان عکاسی در کنار دریاچه و خیلی موارد دیگر،باغ های بکر را می‌تواند سلیقه بسیاری از خانواده‌های عزیز را پوشش دهد.

عکس کودک در فضای باز /

طراحی و ادیت حرفه ای عکاسی کودک در فضای باز

طراحان ماشیوه کاملا رئال و ادیت‌های ویژه و ایجاد افکت‌های خاص بر روی تصاویر بر نوع سلیقه خانواده ادیت می­‌نمایند. تا نتیجه این تعامل، عکس‌هایی باشد که در آینده خانواده‌ها را با لبخند به همان لوکیشن ببرد.توانایی در زمینه رتوش و طراحی و ادیت عکس‌های فضای باز نقطه قوت یک ما به شمار می‌آید و آتلیه مهرداد میرزایی سال‌هاست که از توانایی طراحان هنرمند خود بهره می­‌برد.

عکاسی رئال کودک در فضای باز

یکی از زیباترین عکس هایی که یک عکاس حرفه ایی می توانند از کودک بگیرند، عکاسی در زمانی است که کودک مشغول بازی است و در چهار چوب نیست. این عکس های غافلگیرانه می تواند حرکات شیرین کودک را برای والدین و همچنین برای سنین بالاتر کودک، خاطره انگیز کند.
کودکان در حین بازی در رویای زیبای خود سیر می کنند پس چه لحظاتی بهتر از این برای عکاسی از کودک می توان یافت. خصوصا اگر عکاسی در فضای باز انجام شود، می توان خلاقانه تر عکاسی کودک را انجام داد. از پریدن های بالا و پایین ، از توپ بازی کودک و از این قبیل صحنه ها می توان عکس های شگفت انگیزی ثبت کرد.

Subscribe
Notify of
0 نظرات مشتریات آتلیه مهرداد میرزایی
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن با ما تماس بگیرید