Flat Preloader Icon mehrdad studio

عکاسی کودک در فضای باز

استودیو مهرداد میرزایی برای عکاسی کودک در فضای باز ، چندین باغ مختلف با دسترسی‌های متفاوت را برای خانواده‌ها فراهم نموده است. این باغ‌ها دارای انواع امکانات، نماهای بصری، داشتن عمارت، لوکیشن‌های متنوع و دکور شده می باشند و امکان عکاسی از کودک در فضای گل‌آرایی شده یا درکنار دریاچه را فراهم می کنند. و می‌تواند سلیقه بسیاری از خانواده‌های عزیز را پوشش دهند.

ترکیب بندی خلاق در عکاسی کودک در فضای باز

ما با ثبت تصاویری زیبا در قاب‌های متنوع و اصولی توانستیم طی این سال‌ها لبخند را به خانواده های عزیز هدیه دهیم. ترکیبی از تصاویری با نماهای باز کادرهای بسته به همراه طبیعت، تصاویری از کودکان شیرین، نوجوانان زیبا و در فصل­‌های مختلف را خلق کنیم.

عکاسی کودک در طبیعت

استودیو مهرداد میرزایی امکان عکاسی درچندین باغهای مختلف با دسترسی‌های متفاوت را برای خانواده‌ها فراهم نموده است. این باغ‌ها به لحاظ داشتن انواع امکانات، نماهای بصری، داشتن عمارت، لوکیشن‌های متنوع و دکور شده، امکان عکاسی در فضاهای گل‌آرایی شده، امکان عکاسی در کنار دریاچه و خیلی موارد دیگر،باغ های بکر را می‌تواند سلیقه بسیاری از خانواده‌های عزیز را پوشش دهد.

عکس کودک در فضای باز /

طراحی و ادیت حرفه ای عکاسی کودک در فضای باز

طراحان ماشیوه کاملا رئال و ادیت‌های ویژه و ایجاد افکت‌های خاص بر روی تصاویر بر نوع سلیقه خانواده ادیت می­‌نمایند. تا نتیجه این تعامل، عکس‌هایی باشد که در آینده خانواده‌ها را با لبخند به همان لوکیشن ببرد.توانایی در زمینه رتوش و طراحی و ادیت عکس‌های فضای باز نقطه قوت یک ما به شمار می‌آید و آتلیه مهرداد میرزایی سال‌هاست که از توانایی طراحان هنرمند خود بهره می­‌برد.

عکاسی رئال کودک در فضای باز

یکی از زیباترین عکس هایی که یک عکاس حرفه ایی می توانند از کودک بگیرند، عکاسی در زمانی است که کودک مشغول بازی است و در چهار چوب نیست. این عکس های غافلگیرانه می تواند حرکات شیرین کودک را برای والدین و همچنین برای سنین بالاتر کودک، خاطره انگیز کند.
کودکان در حین بازی در رویای زیبای خود سیر می کنند پس چه لحظاتی بهتر از این برای عکاسی از کودک می توان یافت. خصوصا اگر عکاسی در فضای باز انجام شود، می توان خلاقانه تر عکاسی کودک را انجام داد. از پریدن های بالا و پایین ، از توپ بازی کودک و از این قبیل صحنه ها می توان عکس های شگفت انگیزی ثبت کرد.

عکاسی کودک در طبیعت

عکاسی کودکان در طبیعت یکی از شغل هایی است که نیاز به داشتن استعداد و صبر بالا دارد. با توجه به علاقه کودکان به بازی در فضاهای باز و برگزاری فعالیت های آموزشی ، عکاسی کودک در طبیعت می تواند گزینه ای خوب برای آنها باشد.

افزایش تمرکز و اعتماد به نفس کودکان

عکاسی کودک در طبیعت به کودکان کمک می کند تا تمرکز بیشتری روی داشتن تصاویر بیابند و باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود. علاوه بر این، عکاسی کودک در محیط طبیعی باعث شادی و خوشحالی آنها می شود.

ثبت خاطرات به زیبایی

عکاسی کودک در طبیعت به والدین کمک می کند تا خاطرات زیبا از بچه های خود ثبت کنند. تصاویری که در محیط های طبیعی از کودکان گرفته شده اند، کاملا نوستالژیک و زیبا هستند و به خاطرات خانواده برای همیشه ثبت خواهند شد.

عکس های هنری و زیبایی

عکاسی کودک در طبیعت به عنوان یک هنر نیز شناخته می شود. تصاویری که از کودکان در محیط های طبیعی گرفته می شود، واقعا به هنر نزدیک هستند و باعث شگفتی و تحسین مخاطبین می شوند .

برای گرفتن عکس های خاطره انگیز از کودکان در طبیعت اولین قدم انتخاب لباس مناسب برای کودک است. انتخاب لباس مناسب برای کودکان بسیار مهم است زیرا به آرامش کودک کمک می کند و به او اعتماد به نفس بیشتری می دهد. همچنین، انتخاب زمان درست برای عکاسی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. زمان مناسب برای عکاسی کودکان در طبیعت باید در طی روز باشد و بهتر است در نزدیکی زمان طلوع خورشید ماهیت عکس گرفته شود.

عکاسی کودک در طبیعت یکی از بهترین روش های گرفتن تصاویر خاطره انگیز از کودکان است. با توجه به اینکه طبیعت بسیار زیبا و شگفت انگیز است، این بهترین محل برای گرفتن عکس های خاطره انگیز از کودکان می باشد.

سوالات متداول شما در مورد عکاسی از کودک در فضای باز

بهترین فصل برای عکاسی فضای باز چه فصلیه ؟

ربطی به فصل نداره هر فصلی زیبایی خوش را دارد اما فصل پاییز و بهار بهترین زمان عکاسی غضای باز است.

بهترین سن برای عکاسی باز چه سنیه؟

۲ سالگی زیباترین کار از کودک میشود.

چند دست لباس برای عکاسی فضای باز خوبه ؟

۳ دست لباس بهترین تعداد لباس برای کودک که خسته نشود.

برای عکاسی فضای باز برای کودک خانوادگی هم میشه عکاسی کرد ؟

بله

چه رنگ لباسی برای عکاسی فضای باز کودک خوب میشه ؟

قرمز , زرد , سفید , نارنجی , و رنگهای شاد غیر از طوسی و مشکی

قیمت پکیج عکاسی کودک در فضای باز چند میباشد ؟

یک پکیج ۱۶.۲۱ ۷ قطعه ۲۵۰۰۰۰۰ هزار تومان می باشد

Subscribe
Notify of
0 نظرات مشتریات آتلیه مهرداد میرزایی
Inline Feedbacks
View all comments
error: امکان کپی برداری وجود ندارد !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
پیمایش به بالا
با ما تماس بگیرید