چند نکته عکاسی در زمان بارداری

۰۳ تیر ۱۴۰۰

نکته هایی از عکاسی بارداری در کرج

برای ثبت دوران شیرین بارداری که برای هر مادری به یاد ماندنی است لازم است برخی از نکته های عکاسی بارداری در کرج را یادآور شویم. در عکس های بارداری بیشتر تمرکز روی شکم است. ولی اگر در زمانی این عکس های دوران بارداری گرفته شود که شکم خیلی بزرگ است، مادر نمی تواند پوز و فیگورهای خوب را برای عکاسی بارداری بگیرد.

بنابراین عکاسان حرفه ای بهترین زمان را برای عکاسی از دوران بارداری را روی ۳۰ هفتگی تاکید می کنند. در این زمان شکم مادر گرد شده اما هنوز زیاد سنگین نیست. البته بارداری ها و باردارها یکسان نیستند و با هم تفاوت دارند. ولی در اغلب موارد این زمان بهترین زمان است.
چند نمونه عکس بارداری در زمان ۳۰ هفتگی کلیک کنیدhttps://www.mehrdadstudio.com/portfolio/216-2/

اگر عکاسی بارداری برای روزهای آخر موکول شود، برای مادر با ناراحتی همراه خواهد بود. بسیار کار سختی برای مادران باردار است. زیرا روی احساس زیبای بارداری حین عکاسی تاثیر خوبی نخواهد داشت. از طرفی نباید زمان عکاسی بارداری را خیلی زود هنگام در نظر گرفت. زیرا فرم شکم مادر در عکس ها پیدا نخواهد بود و عکس های جالبی از آب در نمی آید.

نکته های عکاسی بارداری در کرج

برخی ایده های عکاسی بارداری:

به نظر می رسد جلسات زایمان فقط مربوط به مادر باردار باشد البته که این درست نیست. این ایده بسیار خوبی است که همسر و خواهر و برادر نوزاد در شکم را نیز در بر گیرید. همسران و خواهران و برادران می توانند در یک استودیو و در هر مکان، عالی کار کنند. در حالی که شما فقط از مادر عکاسی می کنید، خواهر و برادرها می توانند از منطقه عکاسی دور بمانند. به عنوان مثال یک ایده این است که مادر در حالی که شکم او نمایان است خواهر و برادرهای نوزاد را در آغوش بگیرد. یا بوسیدن شکم مادر توسط فرزند دیگر یکی دیگر از ژست ها می تواند باشد. از همسر بخواهید تا دست های خود را بر روی شکم مادر قرار دهد و احساس خود را در چهره اش نمایان کند.

عکس های سیاه و سفید برای تصاویر بارداری بسیار محبوب است. به یاد داشته باشید، تولید تصاویر سیاه و سفید قابل اعتماد و زیبا نیاز به تمرین دارد. در نظر گرفتن کنتراست و تعادل تونال از اهمیت حیاتی برخوردار است. سیاه و سفیدی باعث می شود پرتره ها درجه یک و بی نظیر به نظر برسند و همین امر آنها را به یک انتخاب محبوب تبدیل می کند. مانند سایر جلسات پرتره ، عکاسان می توانند بین عکس های داخلی یا خارجی انتخاب داشته باشند. این انتخاب شامل گزینه عکاسی استودیویی نیز می شود. عکاسی بارداری در فضای باز در بین مادران از محبوبیت بالایی برخوردار است. عکاسی بارداری در هر دو حالت استودیویی و فضای باز قابل انجام است. این انتخاب بستگی به سلیقه و علاقه مادران باردار دارد.

نظرات کاربران

  • فریبا ۱۳۹۹/۰۲/۲۲

    سلام . مطالبتون خیلی عالی هست .

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید