ایده های عکاسی نوزاد در منزل


 آتلیه مهرداد میرزائی در جهانشهر کرج با امکانات تخصصی در زمینه عکاسی نوزاد در کرج،  فعالیت می نماید. در این مقاله با ایده عکاسی نوزاد در منزل آشنا می شوید. بسیاری از والدین با این فکر که عکاسی در منزل امنیت بیشتری برای نوزاد دارد و یا متولد فصول سرد سال هستند عکاسی در منزل را ترجیح می دهند. یکی از ایده های عکاسی از نوزاد, عکسبرداری حالت و زوایای مختلف است.

اما برای عکاسی نوزاد چه چیزهایی را باید بدانیم:

۱. شناخت آناتومی نوزاد بسیار ضروری است.  اگر تخصصی در این زمینه ندارید فیگورهای سخت یا انواعی از عکاسی نوزاد که توسط پارچه جمع و پیچیده شده است را در منزل انجام ندهید. کسانی که در آتلیه تخصصی نوزاد کار می کنند ساعت ها دوره دیده اند. ماساژ نوزاد می دانند (جهت ایجاد خواب عمیق تر). مفاصل و زمان های مناسب عکاسی را به صورت علمی و تجربی می دانند.
۲. دمای محیط برای اتاق نوزاد ۳۲ تا ۳۵ درجه است  اما با توجه به اینکه عکاسی نوزاد معمولا به صورت برهنه است بهتر است این دما حدود سی و هفت درجه باشد.
۳. از الیاف ضد حساسیت استفاده کنید. آتلیه نوزاد مهرداد میرزایی از انواع الیاف Without causing allergies یا فاقد مواد آلرژی زا استفاده می کنند
۴.  استفاده از فلاش های استاندارد آتلیه های تخصصی نوزاد فقط در حالت خواب عکاسی می کنند. استودیو های عکاسی آگاه حتی در حالت خواب هم نور را  پخش شده استفاده می کنند که خیال شما را به لحاظ ایمنی نوزادتان جمع می کند.

عکس نوزادی

بهترین زمان برای عکاسی نوزادی

بهترین زمان عکاسی نوزادی از ۱ تا ۲۱ روزگی می باشد . چون در این محدوده زمانی سلول های عصبی و آگاهی نوزاد هنوز به تکامل نرسیده و به دلیل شرایط خاص عکاسی نوزاد که حتما باید در هنگام خواب انجام شود. بهتر است که در زمان تعیین شده عکاسی کنید تا بهترین بازدهی و نتیجه را از عکاسی نوزاد خود بدست اورید

ایده عکاسی نوزاد

عکس هایی با برادر یا خواهر بزرگتر:

اگر این نوزاد فرزند دوم یا سوم شماست مطمئن باشید که از اولین ملاقات خواهر و برادرهایش با او هم عکس بگیرید. چه چیزی شیرین تر از خیره شدن یک خواهر یا برادر بزرگتر بهنوزادقنداق شده اش است .

ایده عکاسی نوزاد – جزئیات لطیف را از دست ندهید!

فرزند شما به سرعت رشد می کند  چند تا عکس هم از نزدیک از انگشت  پا، انگشت نازک دست، دو گوش کوچولو و یک بینی به اندازه ی دکمه ی او بگیرید.

یک قنداق با نمک همراه با سبدها و کاسه ها:

ورود او را به وسیله ی قنداق کردنش با یک پتوی کتان و قرار دادن او در یک سبد یا کاسه یا هر ظرف دیگری برای گرفتن یک عکس جدید جشن بگیرید. چند نمونه از ایده عکاسی نوزاد در سبد و قنداق را با هم ببینیم.

Subscribe
Notify of
11 نظرات مشتریات آتلیه مهرداد میرزایی
Inline Feedbacks
View all comments

واقعا تفاوت رو میشه توکارهای شما احساس کرد
بی نظیر از لحاظ کیفیت – محیط – برخورد و پیگیری کار با مشتری – پرسنل و …..
سپاس از زحمات شما.

ممنون و سپاس از شما دوست عزیز

شما بهترینید تو زمینه نوزاااد
من از بارداری تا اخر لحظات لنا با شما هستم 💕

ممنون لنا عزیز ما هم خوشحالیم با شما هستیم

کارهاتون بی نظیره ممنون از شما که با صبر وحوصله وقت میزارین برای مشتری هاتون

ممنون از پیام زیبای شما

شما خیلی صبورید تو عکسبرداری از نوزاد،و این خیلی خوبه

عکسهای اسپرت دخترم فوق‌العاده شده .ممنون از آقای میرزایی

ممنون از شما

من دخترم و‌نوزادی بردم برای عکاسی بسیار با حوصله ‌‌صبور بودن و کلی عکسهای خوشگل از دخترم گرفتن مننون از آقای میرزایی و‌همسرشون

خیلی خوب و روان بود

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن با ما تماس بگیرید