لباس بارداری برای آتلیه

لباس مناسب برای عکس بارداری :

عکس‌های دوران حاملگی و زایمان می‌تواند از زیباترین و صمیمی‌ترین عکس‌هایی باشد که انداخته‌اید. پس پوشیدن لباس‌های عالی برای این‌که عکس‌هایتان جذاب به نظر برسد خیلی مهم است. دوست دارید استرسی در کار نباشد. پس اگر در جستجوی لباس برای آتلیه بارداری در کرج که برای عکس‌های حاملگی که در آتلیه بارداری گرفته می شوند هستید، این ۵ ایده به شما کمک می‌کند تا شکم شما زیباتر به نظر برسد.

لباس مناسب بارداری

۱)    لباس ماکسی لباس بارداری برای آتلیه

چرا پوشیدن لباس ماکسی بلند بارداری یک انتخاب عالی برای حاملگی است. این‌که فوق‌العاده راحت است. هنگامی‌که برای مدت یک ساعت یا بیشتر در حال گرفتن عکس‌های زایمان در لباس عکاسی بارداری در کرج باشید، راحتی برایتان مهم است. علاوه بر این بر تن هر خانم بارداری جذاب به نظر می‌رسد. این لباس هر چیزی که نمی‌خواهید دیده شود می‌پوشاند و درعین‌حال در قسمت شکم کشیده می شود. قطعاً پوشیدن لباس ماکسی برای عکس بارداری اشتباه نیست.

لباس بارداری برای آتلیه
آتلیه با لباس بارداری در کرج

۲)    کمربند

یک ‌راه عالی برای برجسته نشان دادن شکم زیبایتان استفاده از کمربند است. کمربندتان را از زیر بغل، درست جایی که برآمدگی شکم شروع می‌شود ببندید. این کار هر لباس گشادی را می‌کشد و یک خط کمر ایجاد می‌کند که شکم شمارا نشان می‌دهد. کمربند با هر لباس و پیراهنی چه چسبان و چه باز مناسب به نظر می‌رسد. در آتلیه بارداری با لباس ممکن است این کمربندها برای راحتی شما موجود باشند.

لباس بارداری برای آتلیه

۳)    لباس با رنگ خالص

ازآنجایی‌که تمرکز اصلی در عکس‌ بارداری روی برآمدگی شکم شماست، پس اجازه ندهید هیچ‌چیز دیگری مثل طرح یا چاپ لباس، این تمرکز را از بین ببرد. برای بیشتر نشان دادن برآمدگی شکم لباس‌های بارنگ خالص بپوشید.مانند سفید, قرمز , …. رنگهای روشن  اگر فکر می‌کنید لباس‌های بارنگ خالص خسته‌کننده هستند، از وسایل تزیینی مانند گردنبند و روسری استفاده کنید.

۴)    لباس تنگ

لباس تنگ به عنوان لباس بارداری برای آتلیه  اگر با پوشیدن لباس‌های تنگ راحت هستید و به دیده شدن همه منحنی‌های  یک لباس تنگ زیبا انتخاب کنید. این نوع لباس‌ها واقعاً در بدن خانم‌های باردار جذاب هستند، زیرا بدن واقعی خانم باردار را نشان می‌دهند. بارداری زیباست و اندام خانم‌ها حتی در بارداری زیباست. نشان دادن آن بهترین راه برای احترام به بارداری خودتان است.

عکاسی بارداری در کرج با لباس بارداری

۵)    دو لباس داشته باشید

 ایده خوبی است که برای عکاسی در آتلیه بارداری دو دست لباس با خود داشته باشید، یکدست معمولی و یکدست رسمی. این قضیه نه‌ تنها به شما امکان انتخاب می‌دهد که کدام‌ یک را در خانه‌تان قاب کنید، بلکه به عکس‌هایتان هم تنوع می‌دهد.

۶) لباس بارداری فانتزی

لباس های فانتزی می تواند برای عکاسی بارداری ایده جالبی نظر برسد.

.لباسها و پارچه های ظریف و مخصوص عکس بارداری یا همان عکس مادری در آتلیه تدارک دیده شده است که عکاس با توجه به چهره مادر و تجربه برای عکسهای انفرادی بارداری استفاده می نماید.ما برای عکسهای انفرادی مادران، لباسها، پارچه ها و کلاه و گل سرهای زیبا و مخصوص داریم و بابت استفاده از آنها، هزینه جداگانه در نظرگرفته نشده است.در صورت لزوم کفشها یا پاپوشهای مناسب با لباس شما که از پیش به طور کامل شسته شده و درون جعبه یا پلاستیک باشند تا اجازه ورود به اتلیه را داشته باشند و لباس داخل آتلیه تعویض میشود بخصوص لباسهای بلندی که بر روی زمین کشیده میشوند.

مشورت با مادر برای انتخاب لباس بارداری برای آتلیه:

انتخاب یک ظاهر طراحی شده معمولاً توسط مشتری انجام می شود. به مشتریان خود بگویید که سه یا چهار لباس مادرانه را برای عکاسی با لباس بارداری تهیه کنند، اما حتما نکات مهم را با آنها در میان بگذارید. آنها به دنبال چه نوع عکسی هستند؟ آیا آنها می خواهند شکم خود را نشان دهند؟ آیا آنها به دنبال عکس های رسمی هستند؟ در هر لباسی می توانید عکس های بارداری را تهیه کنید.

بهتر است لباس هایی که مادر می پوشد رنگ خنثی داشته باشد و از طرح ها استفاده نشده باشد. اگر مادر می خواهد شکم خود را نشان دهد، یک پیراهن دکمه دار که می تواند در قسمت جلو باز شود گزینه هایی را ارائه می دهد. اگر آنها به دنبال ظاهری رسمی هستند، بسیاری از لباس های بارداری زیبا برای عکاسی وجود دارند که ایده آل هستند. استفاده از گل و تاج گل می تواند زیبایی خاصی به عکس های مادر بدهد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن با ما تماس بگیرید