عکاسی کودک در خواب در کرج

عکاسی کودک در خواب

۰۸ فروردین ۱۳۹۹

عکاسی از کودک در خواب در کرج

هنگامی که کودک خواب است کسی دلش نمی آید کودک را از خواب معصومانه اش بیدار کند. حتی دیدن لحظه خواب کودک برای پدر و مادر ها لذتبخش است. آنها دوست دارند عکس هایی برای ثبت این لحظات شیرین داشته باشند. پس شما به عنوان عکاس حرفه ای باید این فرصت را از دست ندهید. عکاسی از کودک در خواب در کرج می تواند بسیار خلاقانه باشد. پس تمام خلاقیت خود را برای ثبت این لحظه به کار بگیرید.

نور

نوری که در لحظه خواب کودک بر روی صورت و خصوصا لپ های صورت کودک می تابد مهم است. باید لطافت پوست صورت کودک دلبند نمایان باشد. اگر چنین است حتما این صحنه را از دست ندهید زیرا ارزش ثبت شدن را دارد. در مورد این عکس، همه چیز متمرکز است بر لُپ های زیبای نوزاد و چانه اش و همچنین موقعیت امن و پر از آرامشی که در محل خوابش برقرار است. پس کمی جلو بیایید و عکس بگیرید.

استفاده از لوازم خواب کودک

لوازمی مثل پتو، بالش، تخت کودک و از این قبیل را در نظر بگیرید و سعی کنید حالت های قرار گیری آنها را خلاقانه بچینید. استفاده از عروسک ها و اسباب بازی هایی از این قبیل می تواند به شما کمک کند.

زمان داشته باشید

سعی کنید برای عکاسی از کودک در هنگام خواب، زمان بیشتری را در نظر بگیرید. زیرا حالت های خواب کودک هر چند دقیقه که تغییر کند می توانید در عکسبرداری تنوع داشته باشید.

صدای شاتر

تا حد امکان سعی کنید صدای عکسبرداری مانند صدای شاتر، حالت طبیعی کودک را در خواب بر هم نزند و اگر امکان دارد این صدا ها را قطع کنید.

عکس پرتره کودک در خواب

از عکس های پرتره کودک در حالت خواب غافل نشوید. از فضای تاریک شبانه و درخشش نور ملایم بر روی کودک غافل نشوید.

 

نظرات کاربران

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید